Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » schroniska dla zwierząt  » SCHRONISKO Korabiewice pod Warszawą VIVA -ADOPCJE!
podaj łapę

(0)

oceń schronisko
(5.00)

SCHRONISKO Korabiewice pod Warszawą VIVA -ADOPCJE!

w serwisie od:03 03 2011, 10:06
Dane adresowe:
, warszawa
telefony:kom. 601 672 846, 603 803 330, gg 6295454
email:marta@zuzu.pl
o schronisku:
Jesteśmy wolontariuszami pomagającymi w schronisku pod Warszawą w Korabiewicach pod opieką Fundacji VIVA! Naszym priorytetem jest szukanie domów dla naszych WSPANIAŁYCH PODOPIECZNYCH. Każdy psiak wydany do adopcji będzie posiadał książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, czipa, sterylizacja/kastracja. Zanim psiak trafia do adopcji w miarę naszych możliwości poznajemy jego charakter, temperament, stosunek do ludzi i psów, żeby pomóc Państwu w jak najlepszym wyborze PUPILA. 

ZAPRASZAMY NA NASZĄ OFICJALNĄ STRONĘ:
http://www.schronisko.info.pl/

istnieje MOŻLIWOŚĆ DOWOZU PSA NA OKOLICZNE MIASTA, choć mile widziany własny transport.

proszę nie dzwonić pod te nr tel w sprawie interwencji czy w przypadku znalezienia pieska, od tego są tel interwencyjne czy straż miejska, ja nie mam takich możliwości ani uprawnień.
ogłoszenia adopcyjne
komentarze
  • psiara35

    2012-12-07 09:54:26
    jeśli chciał byś pomóc psiakom w potrzebie?, a nie wiesz jak?.... czy z jakiś względów nie możesz odwiedzać psiaków w schroniskach, żeby pomagać na miejscu. MAMY DLA CIEBIE ALTERNATYWĘ- MOŻESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM ADOPCYJNYM- to takie proste wystarczy poświęcić trochę czasu robiąc ogłoszenia na internecie i w ten sposób odmienić los bezdomnego biedactwa. Schronisko powinno być tylko tymczasowym schronieniem, gdzie porzucony psiak dochodzi do siebie....i szybko trafia do nowego dobrego domku. Niestety rzeczywistość skrzeczy....i pobyt w schronisku zamienia się w dożywocie:( TAK NIE POWINNO BYĆ! pies żeby być szczęśliwy musi mieć kogoś swojego do kochania i żadne schronisko nawet że złotymi klamkami tego nie zastąpi.....te psiaki tam bardzo cierpią z tęsknoty, surowych warunków, zatłoczenia....nie musi tak być:( Niestety moda na adopcje psów ze schronisk dopiero raczkuje, ludzie boją się odwiedzać schroniska, czują się przytłoczeni ogromem bezdomności, nie wiedzą którego psiaka wybrać, często wychodzą ze łzami w oczach widząc tyle błagających mordek proszących WEŹ MNIE...dlatego tak ważne i bardzo skuteczne jest robienie ogłoszeń, bo mogą na spokojnie przeczytać opis, pooglądać zdjęcia i podjąć przemyślaną decyzję o wyborze pupila przy naszej pomocy. ZANIM PSIAK TRAFI NA STRONY OGŁOSZENIOWE- poznajemy w miarę możliwości jego charakter, temperament, stosunek do ludzi, psów i kotów, szczepimy i sterylizujemy. ZANIM PSIAK TRAFI DO NOWEGO DOMU przeprowadzamy wywiad, wizytę przed adopcyjną i podpisujemy umowę adopcyjną.-wszystko po to żeby odpowiedzialnie wydać pupila. Po adopcji mamy kontakt z nowymi właścicielami, i dowiadujemy się jak psiak się miewa, dostajemy cudne zdjęcia psiaków śpiących na kanapach ze szczęśliwą miną , wypiękniałych i maile z podziękowaniami od szczęśliwych i dumnych właścicieli. MIÓD NA NASZE WOLONTARIACKIE UMĘCZONE SERCA:) takich dobrych ludzi szukamy po całym kraju, wozimy pieski nawet wiele km byle w dobre ręce. Nie wydajemy psów na zasadzie przypadku zn. chcesz pan psa -bierz pan psa- musimy mieć ograniczone zaufanie na początku, bo niestety ludzie biorą pieski jako prezent niespodzianka, czy chwilowy kaprys dla dziecka lub jakiegoś psa kierując się tylko jego wyglądem...niestety takie podejście to idealny przepis na katastrofę i często się zdarza, że w najlepszym przypadku pies jest oddawany do schroniska....a niestety bywa i gorzej. TEGO CHCEMY UNIKNĄĆ. Jak każde schronisko musimy liczyć się z finansami, pracownicy (ograniczona liczba) mają co robić przy zwierzakach, dlatego bardzo potrzebne są nam osoby do robienia ogłoszeń CZASEM WYSTARCZY POŚWIĘCIĆ nawet pół godziny dziennie przy porannej kawie, żeby odmienić los Mani, Kózki, Zeusa, Łapka..................PSIAKI Z KORABIEWIC BARDZO LICZĄ NA TWOJĄ POMOC! jeśli chcesz nam pomóc zadzwoń, napisz do mnie marta@zuzu.pl kom 603 803 330 lub do http://www.schronisko.info.pl/ PSIAKI Z KORABIEWIC BARDZO LICZĄ NA TWOJĄ POMOC !