Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » schroniska dla zwierząt  » Stowarzyszenie Pomocy Rottweilerom ROTT.PL (w rejestracji)
podaj łapę

(1)

oceń schronisko
(5.00)

Stowarzyszenie Pomocy Rottweilerom ROTT.PL (w rejestracji)

w serwisie od:21 02 2011, 23:23
Dane adresowe:
Rybna 493
32-061, Rybna
o schronisku:
Z przyjemnością pragniemy Szanownych Państwa zawiadomić, iż w Warszawie w dniu 7 marca 2010 roku założyliśmy Stowarzyszenie Pomocy Rottweilerom ROTT.PL. W najbliższym czasie spodziewamy się zakończenia procedury rejestracji Stowarzyszenia w Krajowym Sądzie Rejestrowym.



Jesteśmy ludźmi z całej Polski, w różnym wieku, różnych profesji, lecz łączy nas wrażliwość na okrucieństwo wobec zwierząt, a jednocześnie miłość do psów rasy rottweiler. Mamy też duże doświadczenie poparte kilkuletnią pracą na rzecz porzucanych, krzywdzonych i niechcianych psów. Stowarzyszenie założyliśmy by w zorganizowany sposób zwalczać i zapobiegać bezdomności psów na terenie całej Polski, wspierać placówki świadczące pomoc zwierzętom, otaczać pomocą psy krzywdzone, przeciwdziałać okrucieństwu wobec nich. Bardzo ważnym aspektem naszej pracy jest działalność adopcyjna, czyli poszukiwanie nowych, odpowiedzialnych właścicieli dla porzuconych zwierząt, a także propagowanie programu kastracji i sterylizacji zwierząt. W ten sposób wspomagamy również schroniska dla bezdomnych zwierząt. Nasza działalność nie ogranicza się jednak jedynie do pomocy samym zwierzętom. Specjalny nacisk w naszej pracy kładziemy na profilaktykę i edukacje społeczeństwa, szczególnie dzieci i młodzieży. Realizujemy projekty, których tematyką jest świadome posiadanie i postępowanie z psami, w tym z psami ras uznawanych za agresywne.

Dążąc do osiągnięcia naszych celów chcemy współpracować z instytucjami publicznymi, jednostkami oświatowymi, innymi organizacjami pozarządowymi oraz z mediami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością i do współpracy!
komentarze