Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Adi potrzebuje tylko domu.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Adi potrzebuje tylko domu.

psy
w serwisie od:15 07 2013, 14:14
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2006
miasto:Szczecin
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samiec
o zwierzaku:
Nasz Adi to około 7 – letni samiec, który w życiu przeszedł już swoje i teraz zrobimy wszystko, żeby jego życie wreszcie się ustabilizowało i poznał co to znaczy spokojny, kochający dom. Adi musi trafić do osoby, która ma doświadczenie z psami i rozumie, że trzeba wytyczyć zasady wspólnego życia i konsekwentnie się ich trzymać. Właściciela, który rozumie, że pies to pies i nie pozwoli sobie wejść na głowę.
Adi jest aktywnym samcem, który stanowczo woli biegać i spędzać czas na spacerach niż wylegiwać się na kanapie. Chłopak owszem lubi się przytulić i dać boczki do drapania, ale nie jest to jego cel w życiu. Adi nie nadaje się do rodziny z dziećmi i musi być jedynym zwierzakiem w rodzinie. Trzeba go umiejętnie zapoznawać z innymi psami, gdyż nie wszystkie toleruje, szczególnie nie odpowiadają mu dominujące i nadaktywne.
Adi wymaga systematycznego kontrolowania stanu uszu poza tym to zdrowy i radosny pies.
Jeżeli doczytałeś opis chłopaka do końca i nie przestraszyłeś się naszego charakternika to być może Adi jest psem właśnie dla Ciebie. Zadzwoń a przekonamy się o tym.
Adi znajduje się pod opieką Nadziei Amstaffa, która zastrzega sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej oraz wymaga podpisania umowy adopcyjnej.
Adi jest zaszczepiony, odrobaczony i wysterylizowany. Przebywa w Szczecinie.

Kontakt:
Marta: 607 824 649
najnowsze komentarze