Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Batman-psia osobowość roku - 7 kg psiej radości
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Batman-psia osobowość roku - 7 kg psiej radości

psy
w serwisie od:21 02 2017, 22:25
Metryczka:
urodzony: 2009
miasto:Katowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Nasz Batman to maleńki psiaczek. Tak maleńki, że z pewnością zmieści się w każdym, nawet najmniejszym mieszkanku.

Czeka już 6 lat. 6 lat w schronisku to bardzo długo... To 6 lat samotności, zimnej budy, marnego jedzenia i spacerów raz na miesiąc. Czy to w ogóle jest życie?

Staraliśmy się bardzo by choć troszkę ulżyć tej maliźnie. Od lat rozpaczliwie szukaliśmy domu, pisaliśmy ogłoszenia gdzie tylko się da, błagaliśmy znajomych, rodziny. Ale mamy 200 psiaków, którym szukamy domu... Czy w ogóle damy radę?

Batman to urocze maleństwo. Nie ma już sił czekać na dom, na rodzinę która go zechce przyjąć pod swoje skrzydła. Bo masz skrzydła, wiesz? Jesteś aniołem, który może uratować tą psię biedę...

Batman to około 8/9 letni psiak. To nie dużo, naprawdę, nie daj sobie wmówić że to starszy pies. Kundelki żyją nawet 20 lat.

Nasze Przytulisko wkrótce zostanie zlikwidowane, nasze psiaki liczą na nas, my ludzie jesteśmy ich ostatnią i jedyną szansą na lepsze życie.

Batman jest towarzyski, bardzo pieszczotliwy i przytulaśny.
Nie ma najlepszego kontaktu z innymi psiakami, ale suczki lubi i mógłby z jakąś zamieszkać.

Na spacerach ten okruszek stara się być grzeczny i usłuchany. A spacery kocha, w schronisku może o nich jedynie marzyć... tak rzadko ktoś ma czas by móc z nim wyjść na łąkę.

Prosimy, pomyśl, czy możesz podarować mu schronienie. Rozejrzyj się po pokoju i zastanów się, czy gdzieś w kąciku nie brakuje Ci kocyka dla uroczego psiaka ze schroniska.

Batman czeka. My też - czekamy na Twój telefon, nie bój się, zadzwoń, porozmawiamy i opowiemy Ci o naszym Batmanku wszystko co wiemy.

Wysterylizowany, szczepiony i odrobaczany czeka w Przytulisku w Busku Zdroju. Możliwe, że będziemy mogli pomóc dowieźć go do nowego domu - kilometry nie powinny stać na przeszkodzie do jego szczęścia.

Kontakt: 668 332 546 po godzinie 17tej

Zachęcamy również do obejrzenia nagrania programu KUNDEL BURY i KOCURY o naszym przytulisku: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14
najnowsze komentarze