Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Bravo-piękny rudy wilczur DO ADOPCJI
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Bravo-piękny rudy wilczur DO ADOPCJI

psy
w serwisie od:05 03 2017, 18:31
Metryczka:
urodzony: 2013
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Bravo trafi do schroniska w styczniu b.r. z Pacanowa. Przez kilka miesięcy walczyliśmy o jego zaufanie, początkowo ujadał złowrogo gdy tylko ktoś zbliżał się do jego boksu. Wakacyjne spacery złamały jednak mur, który Bravo zbudował dookoła siebie. Wreszcie pokazał nam jakim jest wspaniałym psem. Na widok nadchodzących ludzi wesoło kręci ogonkiem i prosi smutnym wzrokiem o uwagę, o choć króciutki spacer. Byle tylko nie być samotnym...

Bravo jest młodziutki, urodził się najprawdopodobniej w 2013 r. Jest radosnym, energicznym psem. Byłby wspaniałym towarzyszem dla osoby aktywnej. W miarę dobrze radzi sobie na smyczy, przy regularnych spacerach z pewnością nauczy się idealnie spacerować przy nodze.

Bravo jest pięknym, dużym psem i mimo groźnego wyglądu, naprawdę lubi kontakt z ludźmi.
Nie zasługuje na życie w ciasnej, schroniskowej klatce, z dala od oczu i uszu człowieka. Tutaj nie czeka go nic prócz samotności i biedy.

Bravo czeka w przytulisku w Busku-Zdroju, ale nie rezygnuj z jego adopcji tylko dlatego, że mieszkasz daleko. Zadzwoń mimo wszystko, pomożemy zorganizować transport psiaka, jeśli tylko będziemy w stanie!

Czekamy na telefon od osoby, która da mu szansę na nowe, lepsze życie.

Kontakt: 668 332 546 w godzinach 17-21.
KONIECZNIE OBEJRZYJ FILMIK Z PSIAKIEM: https://www.youtube.com/watch?v=frfEBk7-PB0
Zachęcamy również do obejrzenia nagrania programu Kundel Bury i Kocury o naszym Przytulisku: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14
najnowsze komentarze