Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Czaruś
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Czaruś

psy
w serwisie od:07 08 2014, 20:54
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:Głogów
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
O Czarusiu dowiedzieliśmy się od policjanta, który poprosił nas o pomoc dla tego psa. Co prawda Czaruś miał właściciela, ale miał również ranę na szyi po pogryzieniu przez innego psa, z którą chodził od ponad miesiąca. Kiedy usłyszeliśmy, że kiedy psiak pije, część wody wylatuje mu przez dziurę w szyi, jeszcze tego samego dnia udaliśmy się na miejsce celem odbioru psa.
Na miejscu okazało się, że Czaruś nie widział weterynarza od co najmniej 3 lat. Brak nawet obowiązkowych szczepień przeciw wściekliźnie, więc o leczeniu pogryzienia nie ma co wspominać. Rana mokra, sącząca się. Właściciel zrzekł się psa na rzecz Stowarzyszenia.
Od razu trafił pod opiekę lekarzy. Jeszcze tego samego dnia został zoperowany - okazało się, że oprócz "dziury" ma również skrzywioną nagłośnię. Na ile było to możliwe została operacyjnie "poprawiona", choć nie jest idealnie. W żaden sposób nie przeszkadza to jednak Czarusiowi w codziennym życiu.
Ma 6 lat, jest bardzo kontaktowym psem, który uwielbia się przytulać. Całe dotychczasowe życie mieszkał w mieszkaniu, nie powinien więc mieć problemu z zachowywaniem czystości. Ładnie chodzi na smyczy. Lubi zabawy, chętnie aportuje. Nie jest agresywny w stosunku do innych psów, średnio przepada jednak za kotami. Kocha ludzi całym sobą i wciąż żywi nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto i jego obdarzy bezgranicznym uczuciem.
Jest zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany.
Obecnie przebywa pod opieką schroniska.
najnowsze komentarze