Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Dandi-bojaźliwy pieszczoch, bardzo chce się tulić, ale troszkę się boi
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Dandi-bojaźliwy pieszczoch, bardzo chce się tulić, ale troszkę się boi

psy
w serwisie od:20 02 2017, 12:36
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Dandi to niezwykle spokojny 9 letni psiak.
Mieszkańcem naszego azylu jest od 2013 roku - wcześniej mieszkał na jednym z buskich osiedli, gdzie mimo wszystko dbano o niego. Mieszkańcy postawili mu budkę, karmili, podrapali za uszkiem... Towarzyszyły mu dwa inne psiaki.

Wiodły bezdomne życie, ale czuły się zaopiekowane... Do czasu sylwestrowej nocy kiedy ich budkę podpalono. Po tym wydarzeniu, kiedy jasno pokazano im, że na osiedlu nie ma już dla nich miejsca trafiły do Przytuliska.

Niestety ta tragedia odbiła się negatywnie na psychice Dandiego - przestał ufać ludziom, zamknąć się w sobie, zaszył w swojej maleńkiej schroniskowej budce stając się zupełnie niewidzialny.

Dużo czasu zajęło nam przywrócenie mu choć szczypty wiary w ludzką dobroć. Dziś Dandi zaczyna nieśmiało kręcić ogonkiem na widok ludzi, choć wciąż na ugiętych ze strachu łapkach. Ciągle uczy się lubić smycz i spacerowanie, więc przed nowym opiekunem spore ale absolutnie wykonalne wyzwanie.

Dandi w nowym, ciepłym, suchym i bezpiecznym środowisku szybciej odzyska radość życia niż w zimnym, brudnym kojcu.

To delikatny piesek, potrzebuje czasu i spokojnego podejścia nowej rodziny.

Psiak jest szczepiony i odrobaczany, przebywa w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale nie rezygnuj z jego adopcji tylko dlatego, że mieszkasz daleko. Zadzwoń mimo wszystko, a razem zastanowimy się jak dowieźć go do Ciebie.

Prosimy o kontakt w godzinach 10-20 pod numer 601 245 643

Zachęcamy równeiż do obejrzenia nagrania programu Kundel Bury i Kocury o naszym Przytulisku: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14
najnowsze komentarze