Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Diana
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Diana

psy
w serwisie od:26 05 2013, 21:37
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:ok. Słupcy
klasyfikacja: » sznaucer (grupa FCI 2) » psy w typie pinczera i sznaucera » Sznaucer średni
płeć:samica
o zwierzaku:
Wielkość: średni
ID: 548
Imię: Diana
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata
Miasto: ok. Słupcy
Województwo: wielkopolskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.

Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
schronisko
Tel. 609 207 363
e-mail: malawaszka@gmail.com

Charakter:
Diana ok.3,5 roku suczka w typie sznaucera średniego. Jest zdrowa, wysterylizowana.
Energiczna, żywiołowa i lgnąca do ludzi.

Diana to cudowna suczka, biega, skacze, szaleje - uwielbia ruch i zabawę. Może jedynie stała się bardziej przytulaśna, bardzo się łasi i uwielbia pieszczoty, będzie świetnym kompanem spacerów, wycieczek, zabaw.

Została obcięta i wykąpana. Psina jest do adopcji, czeka na swojego człowieka w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Katarzynowie. Będzie świetnym towarzyszem dla rodziny z dziećmi. Pies o złotym sercu!

Żeby dojechać do salonu miałyśmy do przejechania kilkanaście kilometrów - na początku Diana grzecznie siedziała w aucie, w trakcie jazdy zaczęła się kręcić, wytykać pyszczek do uchylonego okna, lizać kierowcę po głowie i pchać się na przednie siedzenie w końcu dała się przekonać, że to bezcelowe i grzecznie położyła się na moich kolanach.
Prawdopodobnie pierwszy raz była wewnątrz pomieszczenia a już na pewno pierwszy raz była w psim salonie piękności - pierwsza kąpiel, pierwsze spotkanie z suszarka i maszynką. Diana zniosła zabiegi dość spokojnie - bardzo lubi kontakt z człowiekiem i wszelkie formy pieszczot więc przycinanie, strzyżenie, wyczesywanie i głaskanio-skubanie były dla niej przyjemne. Gorzej z kąpielą - szum wody lekko ją stresował ale koniec końców była raczej pozytywną klientką pani Agnieszka pochwaliła Dianę - była grzeczniejsza niż niejeden stały bywalec salonu. Wodziła za nami wzrokiem, bystro śledziła sytuację Po pierwszym goleniu (sami zobaczcie ile kudełków leży na podłodze, a to nie wszystko! Bo było tez drugie strzyżenie po kąpieli) krótka przerwa na siku no i kąpiel. Po kąpieli suszenie - Diana w ogóle nie bała się suszarki więc poszło gładko. A następnie strzyżenie końcowe, czyszczenie uszu, pielęgnacja zębów, nabłyszczanie, pachnidełka, nowa obróżka, gryzaczek... psie spa

okolice Konina
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Ostrowo Kościelne 35
62-420 Strzałkowo
tel. 609 207 363

Sterylizacja/Kastracja: Tak
najnowsze komentarze