Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Dora
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Dora

psy
w serwisie od:09 12 2012, 22:51
Metryczka:
urodzony: 2012
miasto:ok. Wrocławia
klasyfikacja: » sznaucer (grupa FCI 2) » psy w typie pinczera i sznaucera » Sznaucer miniaturowy
płeć:samica
o zwierzaku:
Wielkość:miniaturowy
ID: 348
Imię: Dora
Płeć: suczka
Wiek: 10 miesięcy
Miasto: ok. Wrocławia
Województwo: dolnośląskie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.

Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Marta
Tel. 601 961 868
e-mail: biuti21@wp.pl

Charakter:
Dora mogła tylko pomarzyć o szczęśliwym, bezpiecznym dzieciństwie. Gdy już się wydawało, że zza zakrętu wyjdzie na prostą, pojawił się kolejny zakręt i Dora nadal pozostała bezdomna...
Czym zawiniła? Przecież na świat się nie prosiła! Dlaczego ludzie sami sobie potrafią wybaczyć różne głupstwa, nieodpowiedzialne zachowania, a psu nie są w stanie wybaczyć, że jest młody, energiczny, że sam sobie organizuje zajęcia i zabawę, jeśli nikt mu nie poświęca czasu i nie obdarza uczuciem?
Dora ma dziś ok. 9 miesięcy, więc jeszcze całe życie przed nią. Wszystkiego ją można nauczyć, pokazać, które zachowania są fajne, a które niepożądane. Nie można jednak zakładać, że będzie o tym wiedziała sama z siebie!
Dorka jest bardzo pozytywnym psem. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem i zainteresowania z jego strony. Bardzo lubi dzieci. Nie ma w niej cienia agresji czy chęci dominacji. Doskonale się czuje w towarzystwie innych zwierząt.
Jeśli chcesz poczuć, jak pies potrafi odwzajemnić uczucie – adoptuj Dorkę. Pokaż, że relacja psa z człowiekiem jest wzajemna.
Dora jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona. Waży ok. 7 kg - sięga przed kolano.
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej, wraz z zobowiązaniem do przeprowadzenia zabiegu sterylizacji w określonym czasie.

Sterylizacja/Kastracja: Nie, ale jest warunkiem adopcji.
najnowsze komentarze