Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Fajer
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Fajer

psy
w serwisie od:29 09 2013, 13:39
Metryczka:
urodzony: 2012
miasto:Zgierz
klasyfikacja: » sznaucer (grupa FCI 2) » psy w typie pinczera i sznaucera » Sznaucer olbrzym
płeć:samiec
o zwierzaku:
Wielkość: olbrzymi
ID: 636
Imię: FAJER
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok
Miasto: Zgierz
Województwo: łódzkie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.

Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
schronisko
Tel. 506761221
e-mail: twins26@gmail.com

Charakter:
FAJER to młody sznaucer olbrzym - pies po przejściach i z silnym charakterem.

To pies TYLKO dla osób z doświadczeniem w układaniu i szkoleniu sznaucerów - jest bystry, chętnie się uczy, pod opieką odpowiedzialnego mądrego człowieka ma szansę stać się świetnym przyjacielem.
W tej chwili przebywa w schronisku, gdzie nie ma wielkich szans na szkolenie, a właśnie teraz jest najlepszy czas na to, żeby zająć się jego psychiką - w tym wieku sznaucery olbrzymy zaczynają dojrzewać, próbować na ile człowiek im pozwoli przejmować kontrolę - pod okiem mądrego szkoleniowca można z tym psem dużo zdziałać.

Lizak, potocznie zwany Fire ze względu na swój charakter to ok. roczny psiak w typie sznaucera olbrzyma. Z początku był przerażony schroniskiem i atakował ze strachu. Później stopniowo, stopniowo otworzył się aż końcu stał się naprawdę fajnym psem. Uwielbia zabawy piłką, gania jak oszalały, przynosi i chce się bawic. W boksie przebywa z 2 innymi suczkami, z którymi świetnie się dogaduje. Fire jest psim łakomczuchem, który za jedzenie zrobi wszystko co na pewno ułatwi naukę jego różnych komend. Na spacerach dogaduje się również z innymi samcami. Fire będzie potrzebował czasu na poznanie nowej osoby, będzie trzeba dac mu chwilkę aby z kimś się zapoznał. Psiak nie nadaje się do domu z dziecmi czy kotami. Jest wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony, odpchlony i gotowy do adopcji.

Zgierz
tel. 506761221

Sterylizacja/Kastracja: Tak
najnowsze komentarze