Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Fifka
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Fifka

psy
w serwisie od:24 05 2011, 10:10
właściciel Agnieszka
Metryczka:
urodzony: 2005
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Jakie życie miała Fifka, zanim trafiła w nasze ręce, nie mamy pojęcia. Jedno wiemy jednak na pewno, że ten kto pozwolił, by sunia zaszła w ciąże, kto wyrzucił ją jak śmieć w ostatnich dniach jej ciąży, kto pozwolił jej się tak męczyć, nie zasługuje na miano bycia człowiekiem.
Pewnej zimowej soboty, dostaliśmy zgłoszenie że w polu leży pies, że pewnie już nie żywy.
Pojechaliśmy jak na sygnale. To co zobaczyliśmy – do tej pory nie mogę zapomnieć wielkości jej brzucha, wyglądał jak balon, który już bardziej napiąć się nie mógł.
Płytki oddech, ledwo żyła. Telefon do weta, że zaraz przyjedziemy. Na miejscu okazało się, że sunia jest w ciąży i właśnie zaczęła rodzić.
Nie pozostało nic innego jak przeprowadzić cesarkę, sunia miała w sobie 10 szczeniaków dużych rozmiarów, a ona przecież mała. Godzina, dwie i sunia już by nie żyła.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Fifka już jest prawie 2 miesiące po tym całym wydarzeniu, już zapomniała jak potraktował ją jej „właściciel”. Jaką krzywdę jej wyrządził porzucając w takim stanie.

Fifka aktualnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie uczy się na nowo ufać człowiekowi, gdzie odzyskała siły i energię by na nowo cieszyć się życiem.
Cieszy się ze spacerów, biega, wącha, odbiega i przybiega sprawdzić czy dostanie głaski. Potrafi chodzić na smyczy, spuszczona ze smyczy pilnuje się i przychodzi na zawołanie. W domu zostawiona sama z innymi psiakami nic nie niszczy. Potrafi zachować czystość w domu i załatwiać swoje potrzeby na zewnątrz.
Dogaduje się ze wszystkimi psami i sukami. Nie goni kotów.
Uwielbia być rozpieszczana, układa się często niedaleko człowieka, przytula i od razu bezpieczna zasypia. Jak już się przekona do człowieka, to wpatruje się w niego swoimi wielkimi oczkami i chodzi za nim krok w krok.

Fifka poszukuje domu odpowiedzialnego, cierpliwego i troskliwego. Gdzie będzie kochana ponad wszystko i będzie pełnoprawnym członkiem rodziny. Domu, w którym już nigdy nie zazna żadnej krzywdy.

Sunia ma około 6 lat, jest małym psiakiem.
Aktualnie przebywa w domu tymczasowym pod Wrocławiem.

Warunkiem adopcji jest wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Agnieszka: 513-059-824, ap12-83@o2.pl
najnowsze komentarze