Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Grześ-cudowny puchaty przytulasek do ADOPCJI, zobacz filmik z psiakiem!
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Grześ-cudowny puchaty przytulasek do ADOPCJI, zobacz filmik z psiakiem!

psy
w serwisie od:26 06 2016, 13:08
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Grześ to młodziutki psiak - kilkuletni (orientacyjny rok urodzenia : 2010)

Do przytuliska trafił z ulicy, zadbany, odkarmiony. Z pewnością miał dom. Początkowo nie radził sobie z samotnością - stał przy wejściu do kojca z nosem wciśniętym między kraty i czekał...

Dziś, mimo że wciąż niczego nie ma, potrafi się już cieszyć z najmniejszych rzeczy. Uwielbia kontakt z człowiekiem, lubi być przytulany, głaskany, drapany za uszkami. Zabiega o nasze - ludzi- towarzystwo.

Na spacery wychodzi bardzo chętnie, idzie w miarę spokojnie, choć zdarza mu się mocniej pociągnąć. Jest psiakiem dość sporym i silnym, ważącym do 20kg, mimo to nastoletni wolontariusze dawali mu na spacerach radę :)

Grześ jest psiakiem bardzo towarzyskim, w schronisku cierpi, źle się tam czuje. W kojcu mieszka sam, z innymi psiakami nie ma za wiele kontaktu - jest bardzo samotny... Z nudów i z tęsknoty za ludźmi zdarza mu się próbować przeskoczyć ogrodzenie czy podkopać się pod nim... :( Takie zachowanie z pewnością ustąpi jeśli będzie czuł się kochany i dopieszczony.

Bardzo prosimy o dom dla Grzesia. To tak kochane i wdzięczne psisko. Niczym sobie na życie w psim więzieniu nie zasłużył.
Pies to nie zabawka, którą można odstawić na półkę gdy się znudzi. Jest skazany na naszą opiekę, a my jesteśmy mu ją winni - za ich wierność i zaufanie.

Grześ jest szczepiony i odrobaczany.
Przebywa w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale prosimy, nie rezygnuj z jego adopcji, tylko dlatego, że mieszkasz daleko. Zadzwoń mimo wszystko, wspólnymi siłami z pewnością coś uda nam się zorganizować. Grześ za długo już czeka i za wiele zapłacił za ludzki brak odpowiedzialności...

Kontakt: 668 332 546 po godzinie 17tej

Zobacz filik z Grzesiem: https://www.youtube.com/watch?v=1440UObvoP0
najnowsze komentarze