Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Lukrecja-3letnia, delikatna, wrażliwa, bardzo spokojniutka sunia szuka domu
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Lukrecja-3letnia, delikatna, wrażliwa, bardzo spokojniutka sunia szuka domu

psy
w serwisie od:25 06 2016, 19:22
Metryczka:
urodzony: 2013
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
"- Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!
- A jak to się robi? - spytał Mały Książę.
- Trzeba być bardzo cierpliwym. Na początku siedzisz w pewnej odległości ode mnie, ot tak, na trawie. Będę spoglądać na ciebie kątem oka, a ty nic nie powiesz. Mowa jest źródłem nieporozumień. Lecz każdego dnia będziesz mógł siadać trochę bliżej... "


Antoine de Saint-Exupery 'Mały Książe'

Lukrecja nie zna świata poza schroniskiem. Trafiła tu jako maleńka, drżąca ze strachu kuleczka psiego nieszczęścia. Przestraszonego szczeniaczka nikt nie chciał - nasza kruszynka zamykała się w sobie coraz mocniej, chowała się w budzie, za budą, pod budą...

Schronisko to biedne miejsce - nie ma tu ciepłych kocyków, pełnych misek, zabaw i spacerów. Są za to puste psie brzuszki i mnóstwo pyszczków wciśniętych między kraty. W takich warunkach nasza Lukrecja uwierzyła, że nie zasługuje na nic lepszego, że już nigdy nie będzie szczęśliwa.

Ciężko jej zaufać człowiekowi - ale z każdym kolejnym dniem coraz chętniej spaceruje, coraz częściej spogląda na wolontariuszy z merdającym ogonkiem. Widać że przełamuje swoje lęki i obawy i naprawdę niewiele trzeba by całkiem przywrócić jej radość z życia i obcowania z ludźmi.

Szukamy dla Lukrecji domu odpowiedzialnego, najlepiej doświadczonego w opiece nad psiakami. Sunia nie powinna mieszkać w domu z małymi dziećmi, które mogłyby nie rozumieć dlaczego nie chce się bawić... Towarzystwo innego psiaka z pewnością pomogłoby jej odnaleźć się wśród nowej rzeczywistości.

Sunia ma dziś około 3 lat, jest wysterylizowana, regularnie szczepiona i odrobaczana Wciąż uczy się się chodzić na smyczy i naprawdę idzie jej coraz lepiej. Na widok ludzi nie ucieka już do budy, szuka kontaktu choć wciąż na bardzo miękkich łapeczkach.

Prosimy, pomyśl, porozmawiaj z bliskimi, zadzwoń!
Sunia mieszka w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale z pewnością pomożemy dowieźć ją do Ciebie jeśli będziemy w stanie Mile widziane sa odwiedziny Lukrecji w Przytulisku.

ZAPRASZAMY!

Kontakt: 601 245 643 w godzinach 10-20 lub 668 332 546 w godzinach 17-21
najnowsze komentarze