Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Maja
podaj łapę

(22)

oceń zwierzaka
(9.48)

Maja

koty
w serwisie od:06 08 2008, 22:50
właściciel kasia i patka
Metryczka:
urodzony: 2007
klasyfikacja: » Tajska
płeć:panienka
o zwierzaku:
Mamy kota na punkcie kota!             
Dostaliśmy ją od naszej koleżanki, której rodzice hodują tajskie koty. Już przy poprzednim miocie próbowała nas przekonać do przyjęcia prezentu, ale my twardo stawialiśmy sprawę i nie chcieliśmy kłopotów (teraz czytaj "cudnych kłopotów"). Tym razem jednak koleżanka była przebiegła. Zaprosiła nas do siebie a malutka tam była. No i stało się... zakochaliśmy się od razu. Zabraliśmy ją w pudełku po butach nie będąc zupełnie przygotowani na to co się stanie. Nic nie mieliśmy ani informacji co robić z małym kotem, ani kuwety, ani miseczek, ani, ani... :) Następnego dnia jechaliśmy na cały dzień do Wrocławia, więc rano zakupy i musieliśmy jej załatwić opiekunkę. Totalne szaleństwo! Myślałam sobie - co też mnie napadło!? Ja która lubię czystość, ład i porządek? Teraz nic mi nie przeszkadza. Jestem szczęśliwa jak mi pomaga(ją) gotować i podkrada(ją) jedzenie i uczestniczy(ą) w codziennych czynnościach.
Tajskie kotki są bardzo towarzyskie zwane są nawet kotami-psami :) a dzieci tej pary kocich rodziców są wyjątkowo miluśne. Maję nie sposób nie kochać, bo ona ma w sobie tyle ciepła i miłości co wychodzącego futra. To kotka, która 5 min nie potrafi usiedzieć bez kontaktu z człowiekiem, kotka którą nie sposób zagłaskać. Wystarczy, że ktoś usiądzie na chwilę a ona już jest na kolanach. Lubi kąpiele i siedzenie jak papuga na ramieniu, choć to coraz trudniejsze ze względu na jej rozmiar :) To najmilsze i najserdeczniejsze zwierzątko jakie znam. Nie ma w sobie żadnych przypisywanych kotom złych cech. To nasza kochana “kluska”.

.
najnowsze komentarze
 • NIUTKA

  2009-05-20 18:03:34
  Witaj Slicznosci:-), masz majową lapke i  ogonek od Bercika, pozdrawiamy wiosennie i dziekujemy za rewanz:-)
 • krzys

  2009-05-11 09:38:28
  ha ha ha , skąd ja znam znam to zakręcenie i kocio-kwik na punkcie kota. Moją Kasie znalazłem w schronisku. Pozdrawiam i zapraszam do oglądniencia zdjątek bom chwale się nią wielce!
 • Anna

  2009-04-11 22:16:23
  Witamy:)  Luna przyjacielsko merda ogonkiem i
  podaje łapkę:):) Bądź i Ty takim koleżeńskim zwierzakiem i również pomerdaj Lunie:) Pozdrowienia od Luny i jej właścicielki:)
kto podał mi łapę
kto mnie odwiedzał