Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Malutki kluseczek AMIGO prosi o ciepły domek...
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Malutki kluseczek AMIGO prosi o ciepły domek...

psy
w serwisie od:10 05 2016, 16:29
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Do przytuliska trafił, jak większość naszych psiaków - z ulicy.
Błąkał się bez celu o głodzie i chłodzie. Przytulisko to nie hotel, nie ma tu luksusów, ale mały dostał swoją budkę i pełną miseczkę.

Amigo bardzo tęskni za ludźmi, ale widać po nim, że traci już nadzieję na lepszy los. Nieśmiało machając ogonkiem prosi o zwrócenie na siebie uwagi. Gdy poczuje dotyk ludzkiej reki na pysiu mruży oczka z rozkoszy. Ten psiak potrzebuje człowieka jak powietrza!
Z innymi zwierzakami nie najlepiej się dogaduje. Z samcami często popadał w konflikty, ale z łagodnymi suniami żyje w dobrych stosunkach.

Na smyczy jakoś sobie radzi, ciągle się uczy, a wiadomo, że o naukę w takim miejscu jak przytulisko trudno... Jest jednak bardzo pilnym uczniem!

Amigo to psiak który z pewnością niejedno w życiu przeszedł. Los go nie oszczędzał. Szukamy mu domku, w którym odnajdzie szczęście i spokój. Jego nowi opiekunowie muszą podarować mu nie tylko miłość ale i bezpieczeństwo.

Amigo nie jest psiakiem energicznym, skorym do szalonych zabaw, dlatego wolelibyśmy nie wydawać go do rodziny z małymi dziećmi. Dzieciaki mogłyby nie rozumieć dlaczego ich nowy przyjaciel nie chce biegać za piłeczką i reagować na komendy.
Pamiętajmy jednak, że często psiaki w nowych domach otwierają się i w niczym nie przypominają smutnych, pogodzonych ze swoim losem w schronisku psiaków. :)

Z pewnością poradziłby sobie w mieszkaniu - jest pojętny i szybko nauczyłby się zachowywać czystość.

Prosimy, daj dom naszemu Amigo. Jest malutki, waży około 9-10 kg. Z pewnością znajdziesz u siebie miejsce dla tego okruszka!

Amigo jest szczepiony i odrobaczany,
Przebywa w przytulisku w Busku Z. woj świętokrzyskim, ale w miarę możliwości pomożemy w transporcie psiaka do nowego domku.
Kontakt: 601245643, 668332546
najnowsze komentarze