Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Muffinka - sunia słodsza niż ciasteczko
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Muffinka - sunia słodsza niż ciasteczko

psy
w serwisie od:17 07 2016, 23:47
Metryczka:
urodzony: 2013
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Poza ciasnym schroniskowym kojcem Muffinka nie zna świata. Trafiła za kraty jako maleńki szczeniaczek, porzucona, niechciana, zepchnięta na margines ludzkich oczu tkwiła tak dzień za dniem nie widząc nadziei na lepszą przyszłość.

Minęły 3 lata, a naszą słodziutką królewną nikt się nie zainteresował. To bardzo delikatna duszyczka, z dala od oczu i uszu ludzi powoli zamykała się na świat. Jest nieśmiała, nie wie co znaczy ludzka opieka, miłość, pełna miska i ciepły kocyk. W schronisku oprócz biedy i samotności nie dostała nic...

Muffinka nieśmiało, ale bardzo dzielnie spaceruje z wolontariuszami. Nauczyła się maślanymi oczkami prosić o głaski i drapanko po brzuszku. To bardzo delikatna duszyczka i potrzebuje cierpliwego opiekuna, który nauczy ją życia w ludzkim stadzie. Trzeba pokazać jej, że w ramionach człowieka jest ciepło i przyjemnie. Ta kruszynka jeszcze tego nie wie... nikt jej tego nie pokazał.

Muffinka nie prosiła się na ten świat - to nie jej wina, że nikt jej nie chciał. Za wysokim schroniskowym murem nauczyła się co znaczy walczyć o przetrwanie.

Sunia ma dobry kontakt z innymi pieskami, w nowym domu mogłaby zamieszkać ze spokojnym psiakiem, który pomógłby odnaleźć się jej w domowej rzeczywistości.

Waży około 9-10kg, jest wysterylizowana, regularnie szczepiona i odrobaczana. Mieszka w Przytulisku w Busku-Zdroju, które z końcem 2016 roku musi zostać zamknięte. Muffinka MUSI do tego czasu znaleźć spokojną przystań na resztę życia.

Jeśli nie możesz przyjechać po nią osobiście (mile widziane odwiedziny w schronisku :) postaramy się pomóc z transportem. Niech kilometry nie stoją na jej drodze do słodkiego, miłego życia!

Zastanów się, porozmawiaj z bliskimi, zadzwoń! 601 245 643 w godzinach 10-20 bądź 668 332 546 w godzinach 17-21

FILMIK z Muffinką i jej siostrą Lukrecją (Lukrecja jest jeszcze troszkę nieśmiała :( ----https://www.youtube.com/watch?v=LZtiLGAfqWc
najnowsze komentarze