Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » NORTON cudowny i łagodny sznaucer średni
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

NORTON cudowny i łagodny sznaucer średni

psy
w serwisie od:08 07 2011, 23:53
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:ok. Miechowa
klasyfikacja: » sznaucer (grupa FCI 2) » psy w typie pinczera i sznaucera » Sznaucer średni czarny
płeć:samiec
o zwierzaku:
Młody (ok 2-3 lata), przystojny, prawie bez wad (bo któż ich nie ma?) - szuka domu!
Genialny i piękny sznaucer średni, odrobinę wyrośnięty - ma 55 cm w kłębie.
Przeszłości Nortona nie znamy - wiemy tyle, ze zbyt długo czekał w schronisku, niechciany, brudny, pokrywający się coraz grubszą warstwą sfilcowanego futra... ludzie odwracali od niego wzrok, a on popadał w coraz większe odrętwienie i obojętność... leżał i czekał
Doczekał się! Udało się go zabrać do hotelu, uwolnić od przeszłości i teraz z optymizmem patrzymy w przyszłość - szukamy najlepszego domu! Bo na taki zasługuje Nortonek!

Jest zachwycający! Bardzo, bardzo łagodny - podczas strzyżenia ani razu nie warknął, nie buntował się - stał cierpliwie i czekał aż skończę, uszy, łapy, broda - czesanie, strzyżenie maszynką - nic mu nie przeszkadza!
Może zamieszkać w domu z dziećmi, ale nie może zamieszkać w domu z kotami - koty goni. Z innymi psami nie wdaje się w sprzeczki.
Uwielbia spacery, zabawę, przytulanie - to całkiem inny pies niż ten zobojętniały w schronisku - teraz domaga się kontaktu i widać, że najszczęśliwszy jest będąc blisko ludzi - świetny kompan! Wesoły i sznaucerowo energiczny.
Jest psem domowym - w hotelowym kojcu tęskni i jest smutny - on POTRZEBUJE kontaktu z człowiekiem tak samo jak wody czy pożywienia!
Na smyczy jeszcze ciągnie, ale jest posłuszny i zna podstawowe komendy więc i to jest do naprawienia - po prostu teraz próbuje nadrobić czas, który stracił w schronisku. Bardzo grzecznie jeździ samochodem.
Jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony.
Przebywa w okolicy Miechowa/Krakowa woj. małopolskie
Kontakt: 608 464 683
malawaszka@gmail.com
najnowsze komentarze