Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Negra
podaj łapę

(9)

oceń zwierzaka
(10.00)

Negra

psy
w serwisie od:15 02 2009, 00:36
Metryczka:
urodzony: 2008
klasyfikacja: » mieszaniec owczarka
płeć:suka
o zwierzaku:
Nazwałam ją Negra. Piękna młoda, pięknie, mocno zbudowana, spora, ma około 8 m-cy - sunia przeżyła w swoim życiu wielka tragedię, poważny wypadek. Trafiła do kliniki, gdzie  mimo iż niczyja – została poddana leczeniu. Teraz jest już po operacji łapy – pozostały szwy i łysina w okolicy kolana, która zarasta..
Poznałam ją około 2 tygodni temu, gdy zabierałam z kliniki spaniela Koko. Poszłam do suni, żeby zrobić kilka fotek. Cieszyła się z wizyty, ale okazywała to bardzo spokojnie. Spędza swoje dni przywiązana na smyczy.
Negra juz jest zdrowa, noga zagojona, czeka na dom.
Zabrana z kliniki, trafiła do krótkotrwałego domu tymczasowego. Jednak jej czas w domu się kończy. Musi odejść. Gdzie?
Schronisko dla niej to pewna śmierć. Innego wariantu nie mamy a to przecież jeszcze psie dziecko.
Sunia jest łagodna i przesympatyczna.
Doskonała w kontakcie z dziećmi, z którymi teraz mieszka. Kocha je ogromnie, śpi w ich pokoju.  W nowym miejscu bardzo dobrze się odnalazła, nie jest strachliwa. Na smyczy się nie wyrywa, reaguje posłusznie na zmianę kierunku, nie ciągnie.
Sunia biega juz bardzo dobrze - młody organizm dał sobie radę. Kto ma dziecko, a weźmie ją do siebie, będzie miał najwspanialszą opiekunkę i towarzyszkę zabaw. Negra woli towarzystwo rozbieganych i hałaśliwych dzieci niż dorosłych siedzących przy stole w kuchni.

Negra szuka stałego domu i miłości !!! Najlepiej w okolicy Poznania, ale nie jest to konieczne. Poszukuje domu, który zrozumie, że sunia miała poważny uraz i trzeba na początku na nią uważać. Jednak to szczeniak, duży szczeniak i z czasem będzie zupełnie sprawna. Zresztą już widać, jak sobie dzielnie poczyna.
Warunkiem jest dom – a tego niestety nie ma.
 
Pomóżcie Negrze, 8 m-cznemu psiemu dziecku – znaleźć swoją przystań na całe życie!
 
 
Kontakt w sprawie suni:
Meil;
dana@brenner.com.pl
fdz.animalia@wp.pl
najnowsze komentarze
  • Maryla

    2009-02-15 13:06:08
    Negra ogonek do góry będzie o kej pozdrawia Pestka
  • karolcia

    2009-02-15 12:00:36
    trzymam kciuki za to żebyś znalazła dom pełen miłości i zrozumienia i wieże że ktoś cię pokocha bo jesteś bardzo uroczym pieskiem powodzenia