Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Pankracy-piękny szorściak, uwielbia zabawy z piłeczką i człowiekiem - towarzyski duszek do adopcji
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Pankracy-piękny szorściak, uwielbia zabawy z piłeczką i człowiekiem - towarzyski duszek do adopcji

psy
w serwisie od:04 03 2017, 12:45
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Pankracy ma nie tylko słodko charakterystyczne imię, ale i niebywałą urodę i usposobienie. Ukrywa miękkie serduszko pod szorstką, srebrno-brązową sierścią :) To psiak fantastyczny! Kocha ludzi, kocha ruch i zabawę, nie pogardzi też głaskami :) Największą radością jest dla niego możliwość przynoszenia człowiekowi w pysiu piłki lub czegokolwiek innego, co wywoła uśmiech na twarzy opiekuna: kijka, butelki, szmatki czy misia :) Rozweseli smutasa, nie pozwoli się nudzić, codziennie przywita merdającym ogonkiem. Nie zastanawiaj się już dłużej - jeśli nie spędzasz życia na kanapie - oto pies dla Ciebie :) Sam zobacz: youtu.be/1ALeCmkT7HY oraz: youtube.com/watch?v=_yrBGBBWS4c Pankracy jest dużym psem, może mieć około 7-8 lat, ale zachowuje się jak młodzieniaszek. Nie znamy jego stosunku do kotów, nie miał z nimi do tej pory do czynienia. W razie potrzeby dowieziemy go do nowego domu. Wyobrażasz sobie te codzienne poranki pełne psiej radości? Chciałbyś zrealizować marzenia swoje i tego cuda na czterech łapkach?

Pankracy ma gdzieś właściciela odpowiedzialnego za jego smutny los... Nie zasłużył na życie w biednym przytulisku.

Bardzo prosimy daj dom temu słodziakowi. Wykąpany, wyczesany, odkarmiony i kochany będzie chlubą rodziny!

Psiak jest szczepiony i odrobaczany.
Przebywa w przytulisku w Busku-Zdroju, jednak w miarę możliwości pomożemy dowieźć go do nowego domku, prosząc jedynie o zwrot kosztów podróży ( tak, u nas też pieniążki nie rosną na drzewach :( )

Kontakt w sprawie ewentualnej adopcji: 668 332 546 (po godz. 17.00)

Zachęcamy również do obejrzenia nagrania programu KUNDEL BURY i KOCURY o naszym przytulisku: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14
najnowsze komentarze