Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Piękny Belg Adibo- szukam mojego Człowieka
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Piękny Belg Adibo- szukam mojego Człowieka

psy
w serwisie od:07 01 2012, 14:57
właściciel adibmama
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:katowice
klasyfikacja: » owczarek (grupa FCI 1) » owczarki » Owczarek belgijski
płeć:samiec
o zwierzaku:
Wspaniały pies do adopcji , piękny , o wybitnej inteligencji i wspaniałym wrażliwym charakterze..Niezwykle przyzwyczajony i wierny swojemu człowiekowi . Idealny do bycia tym jedynym psim przyjacielskim fundamentem ze światem zwierząt.
Jestem po szkoleniu behawioralnym , obecnie przebywam w hotelu pod Krakowem(możliwa pomoc w dowozie).Jestem wyszkolony i w mig wykonuje wszelkie prośby swojego człowieka..Pies jest wykastrowany , uwielbieniem traktuje kobiety , ale i pan także jest jak najbardziej poszukiwany.
Pies bardzo ruchliwy , aktywny ,potrzebujący dużej dawki ruchu tylko dla bardzo aktywnego Właściciela.

Pies przejawia typowe zachowanie owczarka belgijskiego, terytorialność ( przyzwyczajony do terenu będzie go pilnował), wykazuje nieufność w stosunku do osób obcych, wchodzących na jego posesję.
W terenie neutralnym ( na zewnątrz) pies jest bardzo spokojny, bardzo stonowany. Bardzo dobrze reaguje na otoczenie, zarówno ludzi , jak i samochody. Pies z pewnością ogromnie przywiąże się do opiekuna, a przez to , że posiada typowy, delikatny charakter owczarka belgijskiego trzeba z nim spokojnie pracować ale jednocześnie wymagać. W niektórych sytuacjach potrafi się " nakręcić" ( nie jest to częste ) , ale w takich wypadkach należy go stonować ( powiedzieć np. " fe"....) i to mu zupełnie wystarczy.
Jest to świetny kandydat do zabawy i szkolenia, bo pies bardzo chętnie się uczy i ubóstwia pracę z człowiekiem i wykonywanie poleceń.
Będzie bardzo wiernym towarzyszem człowieka oraz doskonałym stróżem nawet olbrzymiego placu.

Polecam psa dla człowieka , który kocha rasy wybitnie inteligentne. Nie jest to zwykły onkowaty pies , to pies dla wybitnego i wspaniałego człowieka .
Wiernie będzie służył i dawał całym sobą olbrzymie ilości radości..Oddaje się w całości i obdarza ogromną miłością.

Uwielbiam go za to jaki jest wspaniały i jaki ma charakter .Szukam domku najlepszego pod słońcem , człowieka dla niego najlepszego na Ziemi , który będzie go kochał równie mocno jak ja...

UWAGA!
pies nie do budy i nie na łańcuch!!!
Pies tylko dla wyjątkowego człowieka , który będzie z nim żył , pracował i kochał bezgranicznie tak jak on potrafi pokochać..
Obowiązkowa umowa adopcyjna i wstępna wizyta przedadopcyjna oraz przyjazd do behawiorysty u którego znajduje się Adibo w celu zapoznania się z Pieskiem(Wieliczka).

Chcę aby był kochany do końca swego życia i kochał do końca swego życia tą jedyną rodzinę..

Regiony dopuszczone do adopcji bliskie woj.śLĄSkie i Małopolskie.

kontakt:
Gosia gosha160@wp.pl tel.: 692-581-343
lub 514 879 482 ewelina
najnowsze komentarze