Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Pokochaj FILA - grzeczny, spokojny, delikatny i niezwykle przywiązany do ludzi
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Pokochaj FILA - grzeczny, spokojny, delikatny i niezwykle przywiązany do ludzi

psy
w serwisie od:29 06 2016, 12:34
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:Katowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Fil (Lolek, 10/2012) ma około 5-6 latek (orientacyjna data urodzenia 2010).
Do schroniska trafił latem 2012 roku... wyczerpany, odwodniony. Z nieba lał się żar, ani cienia, ani wody. Nikt nie zwrócił uwagi na cierpiące z pragnienia stworzenie.

Fil jest bardzo pozytywnym psiakiem. Uwielbia zabawy z ludźmi, bardzo brakuje mu kontaktu z nimi. Za drapanie za uszkami i po brzuszku, ta psina odda wszystko. Niestety nie ma wiele: nawet budą i miską musi się dzielić.

Fil dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami. Nie jest konfliktowy i nie zadziera nosa. Fil w kojcu robi wszysko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Skacze, szczeka, biega... Wie, że jest jednym z wielu czekających na dom. Mimo wszystko nie traci nadziei, jest radosny i skory do zabaw.

Daj mu to, co utracił, bądź czego nigdy nie miał: swoją miłość. Tak niewiele potrzeba, by na jego pysiu raz na zawsze zagościł uśmiech...

Psiaki ze schronisk potrafią docenić każdy gest. Fil za dom pełen miłości odwdzięczy się oddaniem i wiernością. On wie co to znaczy czuć się porzuconym. On nigdy Cię nie zostawi! Zawsze będzie przy Tobie!

Filmik z psem: https://youtu.be/fyqFRxtnXKg

Fil jest szczepiony, wykastrowany i odrobaczany.
Przebywa w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale nie rezygnuj z jego adopcji tylko dlatego, że mieszkasz daleko. Zadzwoń mimo wszystko, a razem zastanowimy się jak dowieźć go do Ciebie.
Kontakt: 601 245 643 - w godz.10-20, 668 332 546 - po godz. 17.00.
najnowsze komentarze