Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Promocja
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Promocja

psy
w serwisie od:28 05 2013, 23:52
Metryczka:
urodzony: 2011
miasto:Sarnów k/Będzina
klasyfikacja: » sznaucer (grupa FCI 2) » psy w typie pinczera i sznaucera » Sznaucer miniaturowy
płeć:samica
o zwierzaku:
Wielkość: miniaturowy
ID: 552
Imię: Promocja
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata
Miasto: Sarnów k/Będzina
Województwo: śląskie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.

Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Edyta
Tel. 604404196
e-mail: malawaszka@gmail.com

Charakter:
Jestem Promocja. Dano mi szanse na nowe życie a wraz z nim nowe imie. Podoba mi się :)
Nie chcę pamiętać tego co było. Czasami mam sny i cichutko popiskuję. Wtedy TO wraca. Ale normalnie staram sie nie pamiętać. Bardzo się staram!
Teraz mam kanapę na której mogę leżeć, swoją miseczke pełną papu i człowieka, który ma kilka psów pod opieką ale zawsze znajdzie dla mnie chwilkę aby mnie przytulić, pogłaskać i posiedzieć ze mną na kolanach. I czuje że mnie choć trochę kocha mimo iż jestem " tymczasowa".
Szukam domu i swojej rodziny, która mnie pokocha na dobre i na złe. Mam 2-3 lata. Jestem młoda i długie życie przede mną. Zostałam zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana. Jestem w typie jamnika szorstkowłosego. Nie będę produkowała kolejnych bezdomnych psów. O nie! Jestem tez spokojnym psem. :)
Co lubię najbardziej? Człowieka! Jego kolanka, dobre słowo, spanie w łóżku. Lubię sie przytulić na kanapie gdy człowiek ogląda TV. Lubię też spacerować. Chodzę ładnie na smyczy. Do psów nie lecę bo nie lubię ich spoufalania sie. Gdy jakiś jest nachalny to warczę bo nie lubię tego. Dzieci za to lubię bardzo! A jak głaskają to rozpływam się w radości :) Uwielbiam głaskanie brzusia i nadstawiam go bardzo chętnie.
Mam swoje straszki przeszłości. Trzeba podchodzić do mnie bez nerwów bo je czuję i się wtedy boję. Byłam wywalana na dwór brutalnie więc trzeba mnie wyprowadzać radosnie. Gdy zostaje sama potrzebuję " pocieszyciela". W domu tymczasowym są to kapcie mojej ukochanej tymczasowej opiekunki. Nie gryzę ich, ale z nimi śpię. Gdy się nudzę fajnie jest jak mam pluszaki do gryzienia. Wtedy nie wymyślam " głupot".
Ogólnie jestem grzeczna tylko trzeba mi dać troszkę czasu na przystosowanie- jak każdemu psu zresztą.
Co mogę Ci zaoferować człowieku? Swoje całe psie serce. Będę Cię całować czule po twarzy i rękach. Każdego dnia będę Ci dziękować ze jesteś i wpatrywać sie z wielką miłością w Twoje oczy. Pójdę za Tobą na kraniec świata. I nikt nie będzie się cieszył na Twój widok tak jak ja!
Czego potrzebuję? Cierpliwości i miłości. Opieki weterynaryjnej w razie potrzeby, jedzenia, poświęcenia mi czasu. I abyś mnie kochał na zawsze.:)
Szukam domu odpowiedzialnego. Jesteś człowiekiem który potrafi kochać i potrzebuje psiej miłości? Zadzwoń. Może czekam właśnie na Ciebie??
Pozdrawiam
Promocja

Telefon
604404196

Sterylizacja/Kastracja: Tak
najnowsze komentarze