Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Ptyś
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Ptyś

psy
w serwisie od:21 03 2014, 18:44
właściciel Istar19
Metryczka:
urodzony:1 1 2012
miasto:katowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Młody i można by rzec z młodości głupiutki. Trochę jak miś Puchatek, swoje mądrości ma całkiem sensowne, ale i tak pozostaje głupiutkim misiem. Nasz Ptyś ma około dwóch lat. Niby coś z amstafa. Z charakteru anioł! Tylko priorytety czasem nie te.

Ptyś kocha świat. Nie ważne ile kto ma łap, czy dwie czy cztery! Jak ma cztery to kocha trochę mocniej, bo cztery inne łapy przynoszą dobrą zabawę.

Z człowiekiem Ptysiek uwielbia się przeciągać. Czym mocniej trzymasz tym lepiej! Godzinami tak potrafi. Lubi również drapanie po brzuchu za uszami i po plecach.

Na spacerach chce witać się z każdym psem, a gdy jakiś mu odburknie, to Ptysiek stoi niezdecydowany, ale nie odpowie. Czasem odejdzie, zazwyczaj jednak dalej próbuje się zaprzyjaźnić. Na smyczy trochę ciągnie, ale związane jest to z małą ilością spacerów. Przy regularnych, dłuższych spacerach powinien przestać przeć do przodu.

Ptyś szuka aktywnego domu, w którym będzie mógł wykorzystać swą energię. Rodziny, która pokocha tego miśka takiego, jakim jest i wybaczy mu to, że czasem pies jest dla niego ważniejszy niż człowiek.

Ptysiek jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i zachipowany.

Nie wydajemy psów na łańcuch!
Pies przebywa w jednym ze śląskich schronisk.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:
mail – istar016@gmail.com
tek – 607-913-906
(jeśli nie odbieram proszę o wiadomość sms lub email)
najnowsze komentarze