Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Redo
podaj łapę

(12)

oceń zwierzaka
(10.00)

Redo

psy
w serwisie od:27 03 2010, 19:42
opiekun
Metryczka:
urodzony: 2007
miasto:Łódź
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samiec
o zwierzaku:
Redo to ok. 3 letni pies rasy pitbull red nose.
Jego nietuzinkowa uroda, potężna, proporcjonalna budowa ciała przyciąga uwagę nie tylko miłośników tej rasy.
Redo pomimo budzącego respekt wyglądu jest psem zrównoważonym, nie wykazującym agresji w stosunku do psów w sąsiednich boksach.
Niestety, pobyt w schronisku działa na niego silnie stresogennie, jest wycofany i zdezorientowany...
Z pewnością tęskni do wolności, spacerów, otwartej przestrzeni...
Zapewne ma za sobą ciężki bagaż doświadczeń, można wyczuć w nim pewien dystans w stosunku do człowieka, lecz widać, że gdy przełamane zostaną pierwsze lody nieufności Redo jest przyjaźnie nastawiony do człowieka.
Nasz Redo to prawdziwa "gratka" dla wielbicieli rasy. W chwili obecnej nie widać po psiaku jeszcze trudów schroniskowego życia. Nie pozwólmy aby biedak długo czekał.....a pobyt w przytulisku rzucił piętno na jego urodę i psychikę. Obecnie psiak przebywa na "kwarantannie" czekając na właściciela, przez ten okres bliżej zapoznamy się z psiakiem.
Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany adopcją psiaka proszę zadzwonić z pewnością będziemy już mogli powiedzieć nieco więcej na temat naszego podopiecznego.

Mamy nadzieję, że psiak trafił do schroniska przypadkiem, że naszego podopiecznego odbierze jednak właściciel, jeśli nie po 4 kwietnia psiak będzie poszukiwał nowego domu. Jeśli komuś z Państwa podoba się nasz podopieczny, zapraszamy na wspólny spacer na którym będzie można bliżej zapoznać się z psiakiem.

Pamiętaj !!!!

"Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa".

Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt:
Agnieszka 503 30 50 77 aszubert@op.pl, Monika 600 04 29 68, Ania (po godz.16 i w weekendy) 518 490 709 anula.faro@onet.eu

Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych

Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano.Indywidualne konsultacje i szkolenia - Marcin 501808792
najnowsze komentarze