Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Różyczka-spokojna,towarzyska, ładnie chodzi na smyczy, 5letnia, 11-13kg
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Różyczka-spokojna,towarzyska, ładnie chodzi na smyczy, 5letnia, 11-13kg

psy
w serwisie od:07 06 2016, 06:43
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Różyczka miała dom i miała rodzinę, kochała ich po psiemu - tak jak mogła najmocniej.
Pewnego dnia pańcia powiedziała, że idą na spacerek do lasu.. i pobiegła niunia szczęśliwa, nie przeczuwała, że tego dnia zacznie się dla niej inne życie..
W lesie było tak cudownie! Który psiak nie lubi rodzinnych wypadów na łono natury? Toż to sama radość dla psa rozprostować łapki wśród tylu drzew!

Cudowność tego dnia jednak szybko się skończyła, a las przestał być taki przyjacielski.. Sunia nie wiedziała co się dzieje, co się zmieniło, co złego zrobiła. Przywiązaną do drzewa sunię znalazł dobry człowiek.. a co jeśli by go wówczas tam nie było? No co? Wtedy i przez kolejny miesiąc? Umarłaby ze strachu i głodu- taka wspaniała sunieczka!

Różyczka ma wrodzony rozszczep łapy- jest dzięki temu wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie przeszkadza jej to w niczym, wesoło biega po łące gdy tylko ma możliwość. Całymi dniami przesiaduje w kąciku kojca czekając na spacer. Tak rzadko ma okazję rozprostować łapki.

Sunieczka jest niesamowicie pozytywna i rozbrykana, dotychczasowe doświadczenia nie zamieniły jej w kupkę strachu i depresji.. choć miały prawo.. Dogaduje się z innymi zwierzętami.

Jest spragniona kontaktu z człowiekiem, czułości. Potrzebuje domu, w którym znów poczuje się kochanym i akceptowanym członkiem rodziny. Mogłaby brykać razem z nieco starszymi dziećmi i innymi zwierzakami.

Różyczka w swoim życiu wiele wycierpiała z rąk ludzi - najwyższy już czas pokazać tej psince, że szczęśliwe życie jest jej pisane.

Jest wysterylizowana, szczepiona i odrobaczana. Daliśmy jej budkę i miseczkę, którymi dzieli się z innymi psiakami - nie ma nic na własność, nawet własnego kocyka... Nic więcej już dla niej nie możemy zrobić. To Ty możesz podarować jej prawdziwą opiekę i miłość.

Sunia przebywa w przytulisku w Busku-Zdroju, ale prosimy - nie rezygnuj z jej adopcji tylko dlatego, że mieszkasz daleko. Zadzwoń mimo wszystko, a razem zastanowimy się jak dowieźć ją do Ciebie. Przecież to tylko kilometry...

Warunkiem adopcji jest wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Nie każ jej czekać dłużej. Każdy dzień w schronisku to o jeden dzień za długo...

Prosimy o kontakt po godzinie 17tej: 668 332 546
najnowsze komentarze