o zwierzaku:
Imię: Scooby (Skubi)
Rasa: w typie rasy alaskan malamute
Płeć: pies
Wiek: 4 lata (ur. grudzień 2009)
Chip: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: wścieklizna
Płodność: nie kastrowany (zostanie wydany do adopcji na warunku kastracji)
Miejsce Pobytu: Toruń
Stosunek do dzieci: pozytywny
Stosunek do psów: różny, sprowokowany odpowie na zaczepkę, sam raczej nie zaczepia
Stosunek do kotów: pies poluje na koty i inne małe zwierzęta
Szukamy domu dla Scoobiego, 4 letniego psa w typie rasy alaskan malamute.
Scooby całe swoje życie spędził u dotychczasowych właścicieli. Niestety pies musi opuścić dom w którym do tej pory mieszkał (nie ze swojej winy).
Scooby jest miłym kontaktowym psem. Ma pozytywny stosunek do ludzi. W stosunku do nowo poznanych osób również jest przyjacielski, chętnie przyjmuje pieszczoty.
Uczęszczał na szkolenie, zna podstawowe komendy.
Polecamy go do domu bez innego samca, obecnie Scoooby mieszka z drugim samcem, jednak dochodzi między nimi do spięć i często psy muszą być izolowane, na spacery wyprowadzane są razem. Nie znamy stosunku Scoobiego do suczek.
Scooby jest dużym i bardzo silnym psem. Potrzebuje dużej dawki ruchu na świeżym powietrzu i zajęcia. Będzie idealnym kompanem dla osób aktywnych.
Nie nadaje się do domu w którym mieszkają koty lub inne małe zwierzęta.
Jeśli szukasz aktywnego kompana, być może Scooby czeka właśnie na Ciebie.
Kontakt w sprawie adopcji:
Martyna 608286295
martyna@adopcjemalamutow.pl
Pamiętaj:
- Adopcja zwierzęcia musi być przemyślana
- Złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia
- Wybierzemy Nowy Dom dla zwierzęcia, który będzie najbardziej odpowiedni.
- Osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji.
- Bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej
- Wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu
( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu).
- NIE ODDAJEMY ZWIERZĄT NA ŁAŃCUCH !!!