Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Sopelek-niewidomy psiak błaga o pomoc!
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Sopelek-niewidomy psiak błaga o pomoc!

psy
w serwisie od:20 07 2016, 15:09
Metryczka:
urodzony: 2012
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Wizyta w schronisku to dla wielu ludzi smutne doświadczenie. Setki psich oczu i nosków wciśniętych między kraty, błagających - spójrz na mnie, wybierz mnie, proszę... Sopelek nie widzi, ogląda świat za pomocą węchu, dotyku i słuchu. Wciska pyszczek między kraty i czeka... Czeka bo wierzy, że ktoś go wypatrzy i podaruje dom? Czy czeka bo nie pozostało mu już nic innego? W kojcu poza dziurawą budką i pustą miską nie ma nic... Nie ma miękkiego kocyka, gumowych zabawek, nie ma kapci ukochanego Pana, które mógłby przynosić każdego ranka. Nie ma tu też radości, nadziei wiary w lepsze jutro. Z każdego kąta wyziera jedynie bieda i okrutna tęsknota za ciepłem ludzkich ramion.

Każde odwiedziny wolontariuszy są dla niego odskocznią od okrutnej codzienności. Kontakt z ludzką dłonią to najcudowniejsza chwila w życiu. Sopelek to niezwykła duszyczka, która człowieka kocha ponad wszystko. Zawsze był radosnym pieskiem, uwielbiał spacery, zabawy i brykanie z innymi psiakami. Mimo swojej niepełnosprawności nie traci pogody ducha.

Sopelek bardzo pilnie potrzebuje kochającej rodziny, potrzebuje kogoś, z kim dumnie będzie mógł kroczyć przez życie. Kogoś kto zrozumie jego psie potrzeby, troski, lęki i marzenia. Czy jest wśród Was dobra dusza, która podaruje naszemu Sopelkowi opiekę, troskę i miłość jakiej to cudne stworzonko nie zaznało?

W schronisku nie możemy zrobić dla niego nic więcej - zaszczepiliśmy, odrobaczyliśmy, daliśmy budkę i miskę... Bezpieczny kącik w domu i w sercu musisz podarować mu Ty...

Sopelek urodził się w 2012 r., jest niewielkim pieskiem, sięga w kłębie do połowy łydki.

Szuka domu bez małych dzieci, doświadczonego w opiece nad psami lub opiekuna, dla którego praca z psem oraz kontakt z behawiorystą nie będzie stanowił problemu.
Zmiana miejsca zamieszkania może wywołać u psa ogromny stres, z którym nowy opiekun będzie musiał się zmierzyć.

Prosimy o przemyślane telefony.
Psiak mieszka w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale jeśli nie będziecie Państwo mogli po niego przyjechać pomożemy w transporcie w miarę własnych możliwości.

601 245 643 w godz. 10-20.
668 332 546 w godz. 17-
najnowsze komentarze