Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Sznaucer miniaturowy Hipcio do adopcji
podaj łapę

(6)

oceń zwierzaka
(10.00)

Sznaucer miniaturowy Hipcio do adopcji

psy
w serwisie od:17 07 2009, 19:37
Metryczka:
urodzony: ok 2005
klasyfikacja: » sznaucer miniaturowy
płeć:pies, wykastrowany
o zwierzaku:
Hipcio ma około 4-5 lat, miał nieszczęście trafić do bardzo złego "schroniska" w okolicach Warszawy - tam nie wiadomo jak długo czekał na pomoc - zaniedbany, gryziony przez większe psy, przerażony sytuacją w jakiej się znalazł...
Wolontariuszka - lekarz weterynarii wynalazła go w tłumie, zabrała do gabinetu i ogoliła grubą skorupę filcu - psiak odetchnął, okazał się być kochanym i wdzięcznym psem.
Teraz jest w domu tymczasowym, gdzie dochodzi do siebie. Coraz bardziej się cieszy na widok znajomych osób, na spacerach się ożywia, wesoło biega z podniesionym do góry ogonkiem - widać dawno nie spacerował w takim spokoju i bez napięcia. W mieszkaniu nie niszczy, zachowuje czystość, jest grzeczny i kochany. Jak każdy sznaucer Hipcio jest czujnym stróżem. Widać, że nie miał lekkiego życia - boi się podniesionej ręki, czuje większą obawę przed mężczyznami niż przed kobietami.
W domu tymczasowym przebywa z suczkami i z kotem - z suczkami dogaduje się świetnie, natomiast kota lub pogonić "dla sportu" ale daje się głosem odwołać i nie dokucza. Bardzo lubi biegać za piłką.
Hipcio jest wykastrowany, zachipowany.
Szukamy miłośnika sznaucerów, kogoś kto pokocha tego psiaka bezwarunkowo i na zawsze!
Hipcio waży 11 kg i ma około 40 cm w kłębie - jest więc trochę większy niż większość sznaucerów miniaturowych.
Hipcio przebywa w okolicach Siewierza
malawaszka@gmail.com
608 46 46 83
najnowsze komentarze
kto mnie lubi