Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Tajga
podaj łapę

(8)

oceń zwierzaka
(10.00)

Tajga

psy
w serwisie od:14 08 2009, 18:14
opiekun
Metryczka:
urodzony: 2008
klasyfikacja: » amstaff
płeć:suczka
o zwierzaku:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowych właścicieli dla rocznej amstaffki o imieniu TAJGA.
TAJGA młoda ok. roczna amstaffka, kolejna porzucona bullowata, kolejna ofiara ludzkiej bezmyślności i nieodpowiedzialności, kolejna bida szukająca nowego domu, domu który da jej miłość i opiekę do końca jej życia.
Tajga z tego co zdążyliśmy zaobserwować jest domową sunią, która żyła z dala od miasta. W domu nie niszczy, trzyma potrzeby fizjologiczne. Z pewnością nie mieszkała w dużym mieście, bo w takowym się stresuje gdy wychodzi na spacer.
Szukamy dla Tajgi spokojnego domu, gdzieś na uboczu, najlepiej mieszkania (Tajga przeskakuje przez płoty). Szukamy dla niej właściciela, który wcześniej miał doczynienia z tą rasą, takiego który poradzi sobie z silnym, pewnym siebie i swojej siły psem. Szukamy kogoś kto będzie umiał pokazać psu gdzie jego miejsce konsekwencją, pracą z nim na zasadach współpracy. Szukamy osoby stabilnej psychicznie, cierpliwej, kochającej psy.
Szukamy rodziny bez małych dzieci.
Tajga do adopcji zostanie wydana po zabiegu sterylizacji, szczepieniach i chipowaniu.
Obecnie Tajga przebywa w okolicach Radomia w hotelu dla zwierząt, gdzie jest szkolona w kierunku psa towarzyszącego.
W sprawie adopcji suni, prosimy o kontakt z naszą fundacją:
0 501 797 018
adopcjebullowatych@wp.pl
www.fundacja-ast.pl
Fundacja zastrzega sobie prawo wizyty przed i po adopcyjnej. Nowy właściciel będzie musiał także podpisać umowę adopcyjną.
najnowsze komentarze
  • Lycaena

    2010-03-04 12:24:17
    Pamiętam jak znależliśmy z mężem Tajgusię...to jeden z najwspanialszych psów jakie gościły w naszym domku...bardzo bym chciała żeby znalazła w końcu jakiś ciepły kochający dom..to pogodna sunia, niezwykle szybko zaprzyjaźnia się z ludźmi, bardzo za nią tęsknimy... ślemy czułe pieszczotki dla naszej "małej" znajdy :*
kto mnie lubi