Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Żabcia-niewielka, rezolutna psinka - towarzyska iskiereczka
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Żabcia-niewielka, rezolutna psinka - towarzyska iskiereczka

psy
w serwisie od:11 03 2017, 15:20
Metryczka:
urodzony: 2013
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Żabcia to psinka młodziutka - ma około 3-4 lata. Nie wiemy dlaczego bezdomna błąkała się po ulicach - niestety nie opowie nam swojej historii.

Mimo zapewne wielu dni samotności o głodzie i chłodzie pozostała niezwykle sympatyczna, towarzyska i wesolutka. Żabci wszędzie jest pełno i nie sposób jej nie zauważyć - rezolutnie skacze przy swojej kracie przyciągając spojrzenia.

Nie jest duża, waży około 15 kg. Niestety los podarował jej pospolite czarne umaszczenie - takim psiakom najtrudniej znaleźć dom, ludziom trudno pokochać zwykłego, czarnego burka...

Żabcia jest pozytywnie nastawiona do ludzi, ale innym schroniskowym psiakom czasem pokazuje charakterek - w tym miejscu psiaki muszą dzielić się wszystkim: miską, budą, ciepłymi ramionami wolontariusza - nie każdy psiak się z tym zgadza.

Lubi długie spacery, na smyczy zachowuje się ładnie, choć czasem z radości, że wychodzi ze swojego boksu ciągnie troszkę mocniej, w każdą możliwą stronę.

Koniecznie obejrzyj filmik z Żabcią: https://www.youtube.com/watch?v=hjelXta8TGQ

Jest szczepiona i regularnie odrobaczana i wysterylizowana.

Szukamy dla Żabci aktywnego domu, z ludźmi odpowiedzialnymi - najlepiej z nieco starszymi już dziećmi. Mniejsze w przypływie psiej miłości mogłaby przewrócić.

Suńka przebywa w Przytulisku w Busku-Zdroju, które wkrótce zostanie zamknięte. Dlatego prosimy - nawet jeśli mieszkasz daleko zadzwoń do nas - być może uda nam się zorganizować transport, jeśli nie będziesz w stanie! To tylko kilometry...

Zastanów się czy możesz zaopiekować się naszą gwiazdką. Swoje w życiu już wycierpiała, schronisko nie jest miejscem dla żadnego psiaka - jest tu tylko zimno, mokro, smutno i samotnie. A Żabcia chce kochać i być kochaną!

Prosimy o kontakt pod numer : 668 332 546 w godzinach 17-21

Zachęcamy również do obejrzenia nagrania programu Kundel Bury i Kocury o naszym Przytulisku : http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14
najnowsze komentarze