Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Zenuś-pieszczoszek z charakterkiem
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Zenuś-pieszczoszek z charakterkiem

psy
w serwisie od:06 02 2017, 14:57
Metryczka:
urodzony: 2009
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Ludzie porzucają zwierzaki na różne sposoby. Można powiedzieć, że w porzucaniu jesteśmy już mistrzami...
Zenusia podrzucono nocą po schronisko... w worku... Szczelnie zawiązanym, tak by psina nie wydostał się i nie znalazł drogi powrotnej za swoim ukochanym Panem.

Znaleźliśmy go rano przerażonego, wyczerpanego i całkiem zdruzgotanego...
Przecież kochał swojego Pana - był wiernym psem, nigdy nikogo nie skrzywdził, bronił bezpieczeństwa swojej rodziny i bezgranicznie jej ufał. Jak mogli?

Zenuś do dziś zadaje sobie to pytanie. Jakoś udało nam się przywrócić mu wiarę w człowieka. Dostał budkę, swój kocyk, miseczkę. Był głaskany, tulony tak, jakby od zawsze był nasz. Chcieliśmy by poczuł, że kochamy go tak mocno, jak On kochał swojego Pana. Uwielbiał spacery, za każde wyjście za mury schroniska dziękował nam szerokim uśmiechem na swoim pięknym pyszczku.

Dziś jego oczka znów są smutne. Ogonek coraz rzadziej radośnie wiruje. Często przesiaduje cicho w kąciku obserwując beznamiętnym wzrokiem bezdomność wokół. Czeka już 4 lata...

Zenuś to wspaniały pies, niezwykle mądry i towarzyski. Z innymi psiakami nie ma najlepszego kontaktu, nie lubi innych samców i bywa zazdrosny o pieszczoty. Dobrze dogaduje się z suczkami, i chętnie zamieszkałby w nowym domu z czterołapną koleżanką.

Zenuś może przestał już wierzyć, że opuści schronisko, ale my nie możemy. Obiecaliśmy znaleźć mu dom i obietnicy dotrzymamy. Ale nie uda się to bez Twojej pomocy!

My zaopiekowaliśmy się Zenusiem, zaszczepiliśmy, wysterylizowaliśmy, daliśmy jeść, pić. Dostał miejsce do spania. Nic więcej nie możemy już zrobić. Teraz Twój ruch.

Zenuś mógł urodzić się około 2008roku. W schronisku spędził już pół swojego życia. Serca nam pękają na widok jego smutnych, błagających o uwagę oczu.

To psiak, który potrzebuje Twojej opieki, potrzebuje ruchu i towarzystwa ludzi. W schronisku nie ma nic...

Mieszka w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale nie rezygnuj z jego adopcji tylko dlatego, że mieszkasz daleko. Zadzwoń mimo wszystko - razem wymyślimy jak go do Ciebie dowieźć.

Pomóż, porozmawiaj z bliskimi i zadzwoń!
668 332 546 po godzinie 17tej
KONIECZNIE OBEJRZYJ FILMIK Z PSIAKIEM: https://www.youtube.com/watch?v=FFHdOux11k0&t=2s

Zachęcamy również do obejrzenia nagrania programu Kundel Bury i Kocury o naszym Przytulisku: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14
najnowsze komentarze