Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » użytkownicy  » Alta Carya FCI
fot. Kornelia Chmielecka
Norwich Terrier EIFFEL TABI du Pre de la Croix Verte
z opiekunką po udanym występie.
podaj łapę

(2)

oceń użytkownika
(10.00)

Alta Carya FCI

w serwisie od:04 02 2011, 17:35
miasto:Aleksandrów Łódzki
o mnie:
Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce i nasze szczenięta zawsze mają rodowód.
Psy z naszym przydomkiem z powodzeniem występują na wystawach oraz sprawdzają się jako psy domowe. Staramy się aby nasze psy po pierwsze były kontaktowwymi, sprawnymi, radosnymi i łagodnymi towarzyszami dla ludzi i po drugie by swym wyglądem cieszyły oczy :)
Jako jedyna hodowla tych ras w Polsce badamy nasze psy w kierunku dysplazji biodrowej i wypadania rzepki kolanowej.
Zapraszamy na naszą stronę www.altacarya.com

NORWICH TERRIERY:
Norwich terriery w naszej rodzinie są od 2000 roku. To odważne, pewne siebie psy, mają poczucie własnej wyższości ;) Ponadto są bardzo uczuciowe, domagają się pieszczot, lubią być w centrum uwagi i bardzo cenią sobie kontakty z ludźmi. W hodowli okazjonalnie szczenięta po starannie wybranych rodzicach. Nasze psy sa badane w kierunku dysplazji stawów biodrowych i wypadania rzepki kolanowej - rodzicami zostają tylko zdrowe zwierzęta. Nasze suczki są wolne od epilepsji.

CAIRN TERRIERY:
Zajmujemy się cairn terrierami od 1998 roku, dokładamy wszelkich starań w odchowie naszych szczeniąt, które zawsze mają rodowód. Cairny cenimy za ich radosne usposobienie i ciągłą chęć do zabawy, za niezależność i odwagę :) Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, dlatego stworzyliśmy i regularnie aktualizujemy stronę NIEOFICJALNEGO KLUBU CAIRN TERRIERA - www.cairn.republika.pl Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce.
zwierzaki użytkownika
kto mnie oceniał
kto podał mi łapę
kto mnie odwiedzał