Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » użytkownicy  » AnkA  » blog użytkownika

AnkA

w serwisie od:02 06 2010, 19:39
miasto:Katowice

Psy (i kot)

blog użytkownika
utworzony:04 06 2010, 17:37
Troszkę o owczarkach, troszkę o kocie...

Kąpiel

Mała Mi chyba polubiła kąpiele. Nareszcie! Może to nic przyjemnego dla kota, ale Mała Mi była naprawdę straszna. Wrzeszczala na cały dom jeśli tylko zobaczyła miskę z wodą. A dzisiaj dała się nawet postawić w misce.

Zabawki!

Dzisiaj przyszła przesyłka ze sklepu zoologicznego. Mała Mi nareszcie ma drapak! I wiele, wiele innych rzeczy. Nawet nie wiedzialam że tyle tego zamówiłam. Myszki, piłeczki, koci miętka... Koteczek jest w raju.

Burza a kot

Ostatnio była burza i to dosyć spora. Dla Małej Mi chyba pierwsza taka duża. Kiedy usłyszała grzmot cała się nastroszyła, prychnęła i uciekła. Znalazłam ją po półgodzinnych poszukiwaniach zagrzebaną w pościeli.

Zazdrośnica

Mała Mi okazała się chyba najbardziej zazdrosnym zwierząciem jakie kiedykolwiek miałam. Kiedy wychodze z domu, do psów, siada na oknie i głośno miałczy. Za pierwszym razem myślałam że coś jej się stało, ale szybko się okazało, że rośnie mi mała szantarzystka. Dobrze że...

Lustro

Siedzę sobie w pokoju i nagle słyszę w przedpokoju jakieś hałasy. Wychodzę, patrzę a to kot skacze na lustro. Wzięłam ją do pokoju, zabaweczki, drapak, niech się trochę uspokoi. Nie minęło 5 min a kot znowu wali w lustro. Trudno przecież jej nie przywiąże do kaloryfera! Po 10 min...

Kot

Mam kota. Nie wiem co mnie opętało, żeby przy trzech owczarkach niemieckich brać do domu kota. Trzeba być szalonym. I teraz po ogródku biegają pieski a na parapecie siedzi koty i na nie prycha. Psy zazdrosne o kota, kot o psy, zwariować można! Ale mam nadziej że jakoś je pogodze. :)