Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » użytkownicy  » NaSa
Mały "wielki" wilczur pilnuje
UWAGA!!
Nie gryzie... pożera w całości :P
podaj łapę

(14)

oceń użytkownika
(10.00)

NaSa

w serwisie od:03 11 2008, 17:56
miasto:Tychy
o mnie:
Mojego psa dostałem od rodziców razem z bratem. Przed tym czynem tata nakazał nam chodzić samemu na dwór (może nie pamiętam), ale co godzinę na zmianę po 5 minut. Był to trening... Mój pies urodził się w schronisku... Była bardzo mała (miała półroku) uszy miała jak wilk ale najbardziej mi się spodobało mi się to że była BIAŁA- bardzo oryginalny kolor jak na psa rasy kundelek..
Przez pierwsze dni nie chciał wogóle wychodzić ze swojego kojca(mieszkam w bloku)  gdy wychodzila na dwór to kryła się pod krzakami. W nocy chodziła pod domu "obwiąchując" teren...Teraz już mam go ponad 8 lat jest częścią rodziny dla mnie jak siostra najchętniej bym ją zagłaskał. Jest psem zaczepno-obronnym.. Najpierw zaczepia a potem ucieka. Je wszystko... oprócz suchej karmy. Ale najgorsze jest to że była o krok od śmierci...
W tym roku w maju miała operację... pod klatką piersiowią zrobił się guz niewiedziałem co robić nie chciała ani jeść ani iść na dwór musiałem ją nosić na rękach. Następny tydzień miałem być sam w domu razem z młodszym bratem, ponieważ mama wyjechała na zieloną szkołę a tata na szkolenie. Ale w poniedziałek postanowiliśmy z tatą pojechać do lekarza...
To był najgorszy moment dla mnie okazało się że musi mieć natychmiastowo operację miała zapalenie macicy jeżeli w tym dniu się nie odbędzie umrze... Już płakałem gdy odjeżdżałem od weterynarza myśląc że ją stracę.. Gdy po godz. 14 zadzwonili żebym przyjechał okazało się że pożyję kilka latek :) lecz nie będzie miała potomstwa... Po tym fakcie gdy wyszłem od weterynarza zemdlałem..
Od tego czasu mineło już półroku a jej nic nie jest. Kilka lat wcześniej potrącił ją rower też miała operację i ma coś z tylnią łapką ale to nic... I tak ją KOCHAM :)
Jeżeli chcesz zobaczyć fajny slajd o moim psiaku to wejdź Zapraszam
zwierzaki użytkownika
ulubione zwierzaki
znajomi