Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » chcę adoptować zwierzaka  » Czujny, energiczny, młody pies Atos

Czujny, energiczny, młody pies Atos

chcę adoptować zwierzaka
data zamieszczenia:15 01 2014, 23:59
data ważności:29 01 2014
zamieszczający ogłoszenie: psykoty2
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Atos to mix owczarka niemieckiego. Jest młodym, ok. 3- letnim, bardzo energicznym psem. Atos jest psem stróżującym. Doskonale będzie pilnował i bronił swojego terenu. Jego temperament można doskonale spożytkować, wyznaczając mu zadania np. pilnowanie posesji. W stosunku do ludzi jest przyjazny, chętnie wychodzi na spacery, choć smycz na początku była dla niego czymś nieznanym, powoli przyzwyczaja się i zaczyna mniej ciągnąć. To odważny pies, z zaciekawieniem poznaje nowe rzeczy i nie chowa się przed nieznaną mu sytuacją. Atos z racji dużych rozmiarów i swojej siły nie nadaje się do domu gdzie są małe dzieci. Ten bardzo żywiołowy pies po prostu przewróci malucha. Niestety Atos nie każdego psa toleruje, w kojcu jest z kolegą ale każdy następny jest przez niego przeganiany. Najlepsze rozwiązanie dla Atosa to teren do pilnowania, gdzie tylko on będzie psim gospodarzem. Ten pies odwdzięczy się za ofiarowany dom wielką przyjaźnią , oddaniem i rzetelnym wykonaniem powierzonych mu obowiązków.
Inne psy czekają na nowych właścicieli w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim: http://starogard.otoz.pl/
Zwierzaki opuszczają schronisko zaczipowane, zaszczepione i z aktualną książeczką zdrowia. W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.


Kontakt w sprawie adopcji:
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim
Starogard Gdański
Hermanowska 24
psykoty@wp.pl
668 046 572
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:668 046 572
mailem:psykoty2@wp.pl