Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » chcę adoptować zwierzaka  » Przygarnij kota i zgarnij rabat!

Przygarnij kota i zgarnij rabat!

chcę adoptować zwierzaka
data zamieszczenia:18 03 2013, 14:57
data ważności:17 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Siersciuch.com.pl
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Pomagamy pomagać! Adoptując kota w Koterii otrzymasz stały rabat na produkty w sklepie: www.SIERSCIUCH.com.pl

Bezdomne koty są w szczególnie trudnej sytuacji, zwłaszcza teraz zimą: są „niewidzialne” – traktujemy je jako element miejskiego krajobrazu. Te, które trafiają na sterylizację do Koterii, przebywają tam bardzo krótko – po zabiegu znów są wypuszczane na teren, z którego zostały zabrane. Mamy mało czasu, a pogoda jest bezlitosna. Postanowiliśmy w naszej akcji pomagać tym, którzy zdecydują się na adopcję kota z ośrodka Koteria. Akcja nie jest sezonowa – współpraca SIERSCIUCH.com.pl z Koterią ma charakter długofalowy, po prostu okres zimowy jest szczególnie ciężki dla bezdomnych zwierząt.

A więc o co chodzi?
1. Ty adoptujesz kota z Koterii – my dajemy 10% stałego rabatu na zakupy w naszym sklepie SIERSCIUCH.com.pl
Razem z umową adopcyjną otrzymasz bon adopcyjny, który uprawnia do zniżki (na kuponie są dokładne instrukcje, co i gdzie należy wpisać, aby uzyskać rabat. „Boli” tylko za pierwszym razem - przy kolejnych zamówieniach rabat nalicza się już sam :-)

2. Dodatkowo, otrzymany bon uprawnia do 50% zniżki przy pierwszym szczepieniu, jeżeli zarejestrujesz się z kotem w Gabinecie Weterynaryjnym Kajman w ciągu 2 tygodni od adopcji.
• Bon pokrywa tylko koszt wizyty i zniżkę 50% na szczepienie - nie obejmuje jednak kosztów ewentualnych leków, czy dodatkowych badań, które zaleci lekarz.
• Na wizytę należy zabrać ze sobą: kota-pacjenta, bon adopcyjny i umowę adopcyjną, aby pani doktor mogła potwierdzić, że kot-pacjent jest tym, za kogo się podaje :-)

Z akcji mogą również skorzystać Domy Tymczasowe, które dadzą dom (tymczasowy lub stały) kotu z Koterii (zasady - jak wyżej).
• W przypadku, gdy kot jest wyadoptowywany z diagnozą (np. chore nerki, cukrzyca) DT (lub osoba, która adoptowała chorego kota) może również skorzystać z bezpłatnej I-szej wizyty w Gabinecie Weterynaryjnym Kajman, stanowiącej kontynuację leczenia rozpoczętego w Koterii.
• Na wizytę należy wziąć ze sobą bon i umowę. Podobnie jak wyżej, bon nie pokrywa leków, czy postępowania diagnostycznego.

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie akcji adopcyjnej – pozostajemy do Waszej dyspozycji: 662 208 735, 22 245 41 55, sklep@siersciuch.com.pl

W sprawie konkretnych kotów do adopcji prosimy zajrzeć na stronę Koterii: http://koteria.org.pl/ lub jej adopcyjnego fanpage`a na FB: http://www.facebook.com/ADOPCYJNEzKOTERII
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:662 208 735
mailem:sklep@siersciuch.com.pl