Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » ADANA - urocza młoda burasia do adopcji

ADANA - urocza młoda burasia do adopcji

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:15 12 2015, 14:24
data ważności:14 01 2016
zamieszczający ogłoszenie: dom tymczasowy
Dane zwierzaka:
urodzony: 2015
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Antalya, Alanya, Ankara i Adana urodziły się pod koniec marca 2015.
Adana jest jedną z trzech burych siostrzyczek z białymi dodatkami (czwarta - Ankara jest czarna z białym). Adana ma najmniej białego futerka, ma białe znaczenia pod szyją i na paluszkach przednich łapek. Od sióstr różni się też rodzajem pręgowania - u niej są to raczej podłużne cętki niż pręgi.
Adana jest najbardziej nieśmiała z siostrzyczek, długo nie była przekonana, że człowieki nadają się do czegokolwiek poza napełnianiem misek ;) Jednak powoli zmienia swoje nastawienie, pozwala się głaskać (zwłaszcza przy jedzeniu) i widać, że sprawia jej to przyjemność. Czasem nieśmiało przy tym mruczy i zaczyna się ocierać o ściany i podłoże. Jeszcze trochę i zamieni się w pieszczocha. Adana uwielbia smakołyki, skupiona na jedzeniu zapomina o ostrożności, potrafi nawet nagadać człowiekowi, żeby się pospieszył, bo kot jest głodny :)
Adana jest bardzo ciekawskim i energicznym podrostkiem, który usiłuje wszędzie wejść i wszystko sprawdzić. Ma za sobą m.in. próbę wyfrunięcia przez okno dachowe w ciemną noc - szczęśliwie próba była nieudana, ponieważ okno było zamknięte. Należy jednak mieć na uwadze, że to kotka brawurowo odważna i może próbować takich sztuk w przyszłości - dlatego w nowym domu muszą być zabezpieczenia okien (i balkonu) uniemożliwiające kotu zrobienie sobie krzywdy.
Adana jest bardzo towarzyska w stosunku do innych kotów, dogaduje się też z psami, może więc zamieszkać w mieszanej psio-kociej rodzinie. Chętnie wyadoptujemy Adanę razem z kimś z rodzeństwa lub rówieśników, żeby miała się z kim wyszaleć.

Zobacz:
https://www.youtube.com/watch?v=fJfRQ865PTQ

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt:
adopcje@jokot.pl

tel. 608 088 298
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:608-088-298
mailem:adopcje@jokot.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany