Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Amelka - nieśmiały Kopciuszek

Amelka - nieśmiały Kopciuszek

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:14 08 2016, 21:30
data ważności:13 09 2016
zamieszczający ogłoszenie: www.kotylion.pl
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Amelka ma ok 3 latka i kiedyś miała dom. Było to jednak tak dawno temu, że Amelka prawie o tym zapomniała. 2 lata spędzone na ulicy nauczyły ją nie ufać za bardzo ludziom - teraz uczy się tego zaufania od nowa. Amelka to łagodna, spokojna i delikatna koteczka. Pozwala się wziąć na ręce, pogłaskać, przytulić - jednak potrzebuje w nowym miejscu troszkę czasu by się zadomowić i pozbyć lęku. Na jej zaufanie trzeba zasłużyć - spokojem, cierpliwością, troską - a przede wszystkim - dobrym jedzeniem, bo z Amelki jest mały pożeracz :) Uwielbia surowego indyka, gotowanego kurczaka, gourmeta w musie - przy miseczce z tymi pysznościami można z nią zrobić wszystko :) To prześliczna, młoda koteczka, która czeka by zacząć nowe, lepsze życie.
Szukamy dla Amelki spokojnego domu, najlepiej bez małych dzieci, których żywiołowość mogłaby Amelkę płoszyć i opiekuna, który zrozumie trudną przeszłość Amelki, da jej czas na aklimatyzację i pomoże w uporaniu się z dawnymi demonami. Takiemu opiekunowi Amelka zaufa i pokaże, jak wspaniałą, miłą i uroczą kotka potrafi być jeśli tylko ktoś da jej na to szansę.
Amelka jest zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Ma ujemne testy na choroby wirusowe, bezbłędnie korzysta z kuwety.
W sprawie jej adopcj prosimy pisać do Anety: anetylak@o2.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:
mailem:anetylak@o2.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
wysterylizowany