Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Cudowna burasia z zadartym ogonkiem, ciekawska i towarzyska Feta

Cudowna burasia z zadartym ogonkiem, ciekawska i towarzyska Feta

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:14 04 2015, 09:50
data ważności:14 05 2015
zamieszczający ogłoszenie: dom tymczasowy
Dane zwierzaka:
urodzony: 2005
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Feta jest uroczą burą koteczką z zadartym ogonkiem, bardzo miłą i towarzyską, przyjazną w stosunku do całego świata: ludzi, kotów, psów.
Nie znamy jej przeszłości, choć na pewno były w niej lepsze i gorsze chwile. Nie znamy też jej wieku. Gdy do nas trafiła, wychudzona i zabiedzona, została oceniona na kilkanaście lat. Rok później, zadbana i odkarmiona, jest oceniana na około 10. Na pewno młodość ma już dawno za sobą, choć patrząc na jej zachowanie można i co do tego mieć wątpliwości :)
Feta jest dość aktywnym, ciekawskim i wszędobylskim kotem. Zabrana w nowe miejsce jest wprawdzie lekko niepewna, ale zaraz zaczyna zwiedzać okolicę, zaglądać we wszystkie kąty, wskakiwać na szafki.Gdy coś się dzieje, zaraz idzie to sprawdzić, lubi też towarzyszyć człowiekowi w różnych codziennych czynnościach. Choć często po prostu leży i obserwuje, ma też momenty większej aktywności, kiedy wyrusza na kolejny patrol po całym domu, a czasem dostaje głupawi i nagle się zrywa i biegnie przez pół mieszkania albo zaczyna się bawić piłeczką lub dowolną inną zabawką. Uwielbia też pieszczoty, przychodzi, ociera się o nogi, wskakuje na kolana, pomiaukuje bezgłośnie i zadziera ogonek aż na grzbiet. Tylko czeka, aż się ją zacznie głaskać abo drapać za uszami.
Stan zdrowia Fety odpowiada jej wiekowi i historii. Musiała mieć usunięte zęby (co zupełnie nie przeszkadza jej łykać kocich chrupek), wymaga specjalistycznej karmy typu "renal" i okresowych kontroli u lekarza weterynarii. Jest szczepiona, odrobaczona, wysterylizowana.
Feta przebywa obecnie w domu tymczasowym na warszawskim Ursynowie, mieszka z kotami i psami. Szuka domu niewychodzącego z oknami/balkonem zabezpieczonymi przed możliwością wyskoczenia lub upadku.

Kontakt:
tel: 608 088 298
j.zylkowska@poczta.onet.pl

Feta jest podopieczną Fundacji JOKOT; warunkiem adopcji jest zapewnienie kotu odpowiednich warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:608 088 298
mailem:j.zylkowska@poczta.onet.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany