Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Czarny kocurek Rimbo jako towarzysz dla Twojego kota

Czarny kocurek Rimbo jako towarzysz dla Twojego kota

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:19 12 2014, 11:17
data ważności:18 01 2015
zamieszczający ogłoszenie: opieka nad kotami wolnożyjącymi
Dane zwierzaka:
urodzony:8 6 2014
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Rimbo jest wyjątkowym kocurkiem. Ma koło pięciu miesięcy i znajduje się pod naszą opieką od sześciu tygodni. Trafił do nas jako śmiertelnie przerażony mały dzikusek, któremu ludzie kojarzyli się z ogromnym niebezpieczeństwem. Stopniowo dzień po dniu, przekonywał się, że świat nie musi być śmiertelnym zagrożeniem. Bardzo pomogły mu w tym inne koty znajdujące się pod naszą opieką.

Z czasem Rimbo coraz bardziej przekonywał się, że człowiek niekoniecznie musi być zły, a w domu ma ciepły kąt i zawsze pełną miseczkę. Dziś z radością bryka po całym mieszkaniu, zagląda w każdy kąt, bawi się z towarzyszami i sam zabawkami. Jest bardzo mądrym i grzecznym kotkiem. Bardzo lubi spać w łóżku. Z ciekawością przygląda się temu co robimy. Lubi podchodzić do nas i zaczepiać nas łapką (jego ulubiona zabawa to łapanie naszych stóp pod kołdrą, przy czym jest bardzo delikatny).

Rimbo jest bardzo wrażliwym kotkiem, który dopiero rozpoczyna swoją przyjaźń z człowiekiem. Nadal trochę boi się nagłego ruchu ze strony człowieka i wymaga dużo zrozumienia i cierpliwości. Kocurek idealnie nadaje się na dokocenie, bo bardzo zżywa się z kocimi towarzyszami. Szukamy dla niego świadomego i cierpliwego domku, który da mu czas na poczucie się bezpiecznie i pokochanie siebie.

Rimbo został odrobaczony i zaszczepiony. Czeka na odpowiedzialny i kochający domek.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej (do wglądu na naszej stronie: wroclawskiekoty.com w zakładce "adopcja").
Kontakt w/s adopcji 604-134-815 lub 600-926-961
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:604-134-815
oraz pod numerem:600-926-961
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany