Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Diabełek Tasmanski Rimbo szuka domku z kocim towarzyszem

Diabełek Tasmanski Rimbo szuka domku z kocim towarzyszem

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:30 03 2015, 10:22
data ważności:29 04 2015
zamieszczający ogłoszenie: opieka nad kotami wolnożyjącymi
Dane zwierzaka:
urodzony:10 4 2014
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Szukamy domku pełnego zabaw i radości dla 9 miesięcznego diabełka tasmkańskiego.
Rimbo to czarny rozbrykany młody kocurek.
Trafił do nas ogromnie przerażony jako 2 miesieczny kociak. Bardzo szybko zaadoptował się do warunków domowych. Od początku korzysta z kuwety, uwielbia towarzystwo innych kotów. Za starszymi chodzi krok w krok i sypia wtulony w nie. Niestety ostrożność do ludzi zaszczepiona w dzieciństwie pozostała w nim do dziś. Rimbo chodzi swobodnie po całym mieszkaniu, śpi chętnie na kanapie. Przybiega w porze jedzenia i miałczy prosząc o swoją porcję. Chętnie bawi się z nami zabawkami na wędce i zachęcony zjada przysmaki z ręki. Lubi też siadać w pokoju, gdzie przebywamy i przyglądać się naszym zajęciom. Interesują go również obce osoby przychodzące do naszego domu. Przybiega wówczas i siada w odległości kilku metrów obserwując wszystko swoimi ślicznymi zielonymi oczami. Nie lubi natomiast brania na ręce i wpada w panikę kiedy jakikolwiek człowiek próbuje go złapać
Dopiero sie uczy i poznaje ciekawy swiat. Bezbłędnie korzysta z kuwetki, jest czyściutki zadbany i zdrowy. Nowym opiekunom przyniesie na pewno dużo radości i dostarczy dużo humoru Je z apetytem zarówno suchą jak i mokrą karmę. Jest to kocurek niesłychanie inteligentny z całą gamą kocich nastrojów.
Zawsze chętny do zabawy, z charakterkiem i filuternym spojrzeniem.

Rimbo to kocurek wyjątkowy i idealny dla prawdziwego miłośnika, przyjaciela i znawcy kotów. Jego zaufanie trzeba zdobywać powoli, pozwalając ,mu odkrywać swój prawdziwy, piękny charakter kawałek po kawałku. A kiedy zaufa, jej opiekun będzie mógł cieszyć się towarzystwem kota kochanego i absolutnie fantastycznego. Rimbo szuka domu, w którym ceni się koty za to, że po prostu są każdego dnia i w którym dostanie tyle czasu na zaprzyjaźnienie się z człowiekiem, ile będzie potrzebował.
Jeśli Twój kot sie nudzi a Ty duzo pracujesz i nie ma Cie w domu Rimbo idealnie sprawdzi sie jako towarzysz dla Twojego kota.

Obowiązuje wizyta i umowa adopcyjna.
Kontak ws adopcji 600 926 961
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:600 926 961
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany