Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Dżinni szuka domu!

Dżinni szuka domu!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:26 04 2013, 15:43
data ważności:24 08 2013
zamieszczający ogłoszenie: Paulina
Dane zwierzaka:
urodzony: 2006
miasto:Gdynia
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Cudowna lampa Aladyna?
"Wszyscy znamy tę baśń. Dobry duch latami czeka w zamknięciu. Pewnego dnia los się odmienia. Naczynie więżące dżina trafia w ręce potrzebującego pomocy człowieka. Spełniają się życzenia, Aladyn poślubia córkę króla, wszyscy żyją długo i szczęśliwie.
Tylko że to zupełnie inna bajka. W opowieści o naszej Dżinni Aladyn się nie pojawia. Dobry duszek pozostaje zamknięty w więzieniu apatii. Boimy się, że na zawsze.
Dżinni to przesympatyczna koteczka. Bardzo potrzebuje miłości i kontaktu z człowiekiem. W schronisku godzinami leży nieruchomo zwinięta w kłębek, pogrążona w smutku. Wystarczy jednak do niej zagadać, wyciągnąć rękę, pogłaskać. Zwierzątko od razu się ożywia, zaczyna mruczeć, łasić się, ładować na kolana. Cofniesz dłoń – jakby ktoś wyciągnął baterię – Dżini nieruchomieje, smutnieje, zamyka się w sobie, znika.
Dżinni ma około 7 lat. Jest atrakcyjnie umaszczona. Biedactwo musiała wiele złego doświadczyć w życiu. Do „Ciapkowa” trafiła potwornie zaniedbana. Czy istnieje dla niej szansa na happy end?
Czekamy na Aladyna, który spośród naszych skarbów wybierze wycofaną koteczkę. Dżinni może nie spełni wszystkich życzeń, nie podaruje swemu przyjacielowi królestwa i ręki królewny, ale na pewno potrafi przynieść szczęście i obdarzyć prawdziwą, kocią miłością."

Taki był pierwszy opis Dżini. Teraz wiemy o niej więcej.
To na prawdę smutna historia. Dżini została rozpoznana na ogłoszeniach. Jej życie to długie pasmo kolejnych porzuceń.
Najpierw koteczka trafiła do schroniska w centrum Polski. Zaliczyła dwie czy trzy nieudane adopcje. Znalazł się obiecujący dom: młodzi ludzie właśnie rozpoczęli wspólne życie. Brakowało im tylko kota.
Entuzjastyczne informacje z nowego domu: kicia jest kochana, są nią zachwyceni. Miało być wszystko dobrze. Wyglądało na to, że tułaczka kotki się zakończyła.
Życie to nie bajka. Związek się rozpadł. Chłopak nie chciał kota. Dziewczyna wyjechała za granicę. Kotka trafiła do rodziny do Słupska.
Jak znalazła się w Gdyni? Nie wiemy.
Wiemy natomiast, że poprzedni właściciele już jej nie odbiorą. Dzisiaj pocztą przyszło zrzeczenie.

Poszukujemy dla Dżini nowego domu. Tym razem takiego na zawsze. Czy smutna koteczka się go doczeka
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:58-622-25-52
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany