Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » GNOM - idealny kumpel dla Twojego struwitowca ;)

GNOM - idealny kumpel dla Twojego struwitowca ;)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:02 02 2015, 12:20
data ważności:15 10 2015
zamieszczający ogłoszenie: dom tymczasowy
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Gnom w kocim stadku jest spokojnym, wyluzowanym, bezproblemowym kocurkiem. Bardzo lubi zabawy z kocimi towarzyszami, lubi też ułożyć się przytulając do innego kociego futerka :) Ponieważ trochę boi się obcych sobie ludzi, nowy Opiekun będzie musiał dać kotu czas na przekonanie się do Niego. Do obecnych opiekunów Gnom sam przychodzi prosząc o pieszczotki, które sprawiają mu wielką przyjemność i przy których pięknie mruczy. Są też momenty, kiedy człowiek jest największym przyjacielem Gnoma i kot wcale się człowieka nie boi – wtedy, gdy na ziemi stają miseczki z jedzonkiem :) Wtedy Gnom kręci się między ludzkimi nogami, ociera się i zadzierając łepek do góry woła, aby powolny człowiek się pospieszył ;)
Gnom kocha kocie towarzystwo, uwielbia mu kocie gonitwy i zapasy, wspólne kocie posiłki, wtulanie się w drugie futro do snu czy wylizywanie pyszczka przez drugiego kota. Lubi też zabawy myszkami i piłeczkami. Jest żywiołowy i pełen energii.
Ponieważ stwierdzono u Gnoma problemy z kryształami w moczu, kocurek je wyłącznie karmę typu URINARY (do kupienia w przychodniach lub sklepach zoologicznych).
Może masz kota-struwitowca i szukasz dla niego przyjaciela? A może po prostu zauroczy Cię ten początkowo nieśmiały przystojniak?

Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany; data urodzenia: 2011. Szuka domu bez możliwości wychodzenia, z zabezpieczonymi oknami/balkonem.

Kot jest podopiecznym Fundacji JOKOT, warunkiem adopcji jest zapewnienie kotu właściwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
e-mail: adopcje@jokot.pl,
tel. 519-689-130
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:519-689-130
mailem:adopcje@jokot.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany