Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Kizia rozmruczana czarnula dla wielbicieli czarnych kotów:)

Kizia rozmruczana czarnula dla wielbicieli czarnych kotów:)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:19 06 2015, 09:47
data ważności:19 07 2015
zamieszczający ogłoszenie: opieka nad kotami wolnożyjącymi
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
A to wspaniała Kizia Mizia
Słodka i miziasta pannica Ma ok 8 miesięcy, jest czarna jak węgiel i bardzo filigranowa
Była podrzucona na jedno z wrocławskich podwórek.
W domu tymczasowym okazało się że to kotka idealna i ma wspaniały łagodny charakter. Bardzo kocha ludzi i stara się być blisko nich. Po obfitym posiłku przychodzi do człowieka kładzie sie na kolanach lub obok, mruczy jak traktorek i liże po rekach, po twarzy. Jest kochanym jeszcze kocim dzieckiem i potrzebuje ludzi którzy otoczą ją opieką i miłością. Kizia to kotka kochająca człowieka, uwielbiająca głaski, mizianki i baranki. Jest przy tym bardzo towarzyska , miziasta i proludzka. Wzorowo korzysta z kuwety.
Sypia tylko i wyłącznie w łóżku ze swoimi opiekunami. Pomiędzy drzemkami spędza czas na gonitwach z kolegami i koleżankami, bieganiu z myszką i zabawie piłeczkami. Koteczka odnajdzie się zarówno w domku z drugim kotkiem jak i jako jedynaczka u osób, które będą w stanie poświęcić jej odpowiednią ilość czasu i uwagi. Nadaje sie równiez do dzieci jest bardzo grzeczna i nie drapie. Będzie wspaniała towarzyszką dla człowieka.
Pieknie dogaduje sie równiez z kocia rezydentką. Myje ją, lize i czyści futerko.Razem biegają z myszkami i piłeczkami. Jeśli twój kot się nudzi a Ciebie nie ma całymi dniami Kizia przejmie rolę kociego towarzysza dla Twojego kota.

Kotka jest wysterylizowana, kuwetkowa, zdrowa, zaszczpiona, testy FIV/FELV ujemne. Proszę tylko o poważna i przemyślana adopcję. Kot to nie zabawka. .
Kotkę oddamy tylko do dobrego i odpowiedzialnego domku, kochającego mądrze i odpowiedzialnie, .Osoby zainteresowane adopcją Kizi prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na wizytę w domu tymczasowym.
Kontakt ws adopcji 668-002-965.
Z adoptującym podpisujemy umowę adopcyjną.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:668-002-965
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany