Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Klara

Klara

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:09 12 2014, 20:41
data ważności:08 01 2015
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Kocie Życie
Dane zwierzaka:
urodzony:1 4 2011
miasto:Nowa Ruda
klasyfikacja: » koty » inne (poza klasyfikacją FIFe) » mieszaniec (poza klasyfikacją FIFe)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Klara to młoda i spokojna kotka. Straciła dom, po tym jak jej właściciel - starszy Pan - trafił do szpitala. Straciła po raz drugi, bo poprzedni właściciel znalazł ją na ulicy.

Kotka jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Idealnie załatwia się do kuwety i nie wybrzydza przy misce (je zarówno suchą jak i mokrą karmę oraz surowe i gotowane mięso). Jest przyzwyczajona do przebywania zarówno w domu jak i na dworze (w ramach umowy adopcyjnej, wymagamy jednak zabezpieczenia okien lub posesji przed wypadnięciem lub ucieczką kota).

W domu tymczasowym nie sprawia żadnych problemów. Nie przepada jednak za towarzystwem innych kotów. W stosunku do ludzi jest z początku nieśmiała i potrzebuje czasu na aklimatyzację. Z czasem jednak pozwala się głaskać i nabiera chęci do zabawy.

Klara poszukuje spokojnego i wyrozumiałego właściciela oraz domu, w którym będzie miła swoje bezpieczne miejsce na chwilę wyciszenia. Potrzebuje również pewnego domu, bo ludzie zawiedli ją już zbyt wiele razy.

Klara znajduje się pod opieką Fundacji Kocie Życie (www.kociezycie.pl). Przy jej adopcji obowiązuje podpisanie specjalnej umowy. Fundacja nie wydaje kotów osobom niestabilnym finansowo i lokalowo.

Kotka może zostać dowieziona do każdego miejsca na Ziemi Kłodzkiej, w okolice Bielawy, Dzierżoniowa, Łagiewnik oraz do Wrocławia i okolic. Pozostałe lokalizacje na terenie Dolnego Śląska - do "dogadania".
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:533700607
mailem:mystacinaa@gmail.com
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany