Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Koci maluszek Misio szuka domku

Koci maluszek Misio szuka domku

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:22 09 2014, 11:00
data ważności:22 10 2014
zamieszczający ogłoszenie: opieka nad kotami wolnożyjącymi
Dane zwierzaka:
urodzony:2 7 2014
miasto:Szprotawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Mam około 12 tygodni i nazywam sie Misiek . Jestem bardzo, wesoły, aktywny i zdrowy, domowy, znam życie z kotami. Szukam domu na zawsze, domu, który będzie chciał się mną zajmować, długo się ze mną bawić, regularnie i porządnie sprzątać kuwetę, zdrowo karmić, poić, dbać o moje zdrowie, wieczorami przytulać i będzie miał do mnie cierpliwość, bo jestem rozbrykanym kocim dzieckiem. To oczywiste - mówisz? Wcale nie.... Niełatwo o takich ludzi.

Chciałbym mieszkać z drugim fajnym zabawowym kotem. Nie będę prezentem na święta dla dzieci czy dziewczyny.
Za kilka miesięcy mój nowy opiekun musi mnie wykastrować. To bardzo ważne ! Mieszkam teraz z innymi kotami w Szprotawie. Jeśli marzysz o uroczym, rozbrykanym małym kocim Misiu całkowicie zsocjalizowanym z człowiekiem to zapraszamy do kontaktu.

Misiu to kociatko o świetnym charakterze - zabawowy, przymilny, kocha ludzi i stara się być blisko nich. Jest kochanym jeszcze kocim dzieckiem i potrzebuje ludzi którzy otoczą go opieką i miłoscią.

Jeśli masz choć trochę wolnej przestrzeni w mieszkaniu i kochasz zwierzeta przygarnij Misia-zyskasz przyjaciela na całe życie, a kocurek będzie miał w końcu swoje miejsce na ziemi i swojego człowieka.
Teraz czeka az ktoś go pokocha i da mu ten jedyny na świecie domek i opiekę. Kocurek jest zdrowy, odrobaczony, odpchlony, posiada książeczke zdrowia.

Kotka oddamy tylko do dobrego i odpowiedzialnego domku, kochającego mądrze i odpowiedzialnie, który zapewni mu dużo miłości, ciepła, czułości, zadba o odpowiednie karmienie, regularne szczepienia i bezpieczeństwo .
Kontakt w/s adopcji 535-020-247
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:535-020-247
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony