Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Kot dla konesera i znawcy kociej natury

Kot dla konesera i znawcy kociej natury

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:29 06 2016, 12:09
data ważności:29 07 2016
zamieszczający ogłoszenie: opieka nad kotami wolnożyjącymi
Dane zwierzaka:
urodzony:3 1 2014
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Baron to charyzmatyczny i wyjątkowy kocur dla konesera kociej pieknej i nieprzewidywalnej natury Ponieważ świat kręci się wokół niego ;) to ów kot nie czuje w ogóle respektu przed niczym wszystko musi zejść mu z drogi:)
W związku z tym dom do którego mógłby trafić to dom wychodzący z ogródkiem wtedy czułby sie najszczęśliwszy i mógłby polować bo jak na samca alfa przystało to prawdziwy łowca i drapieżca. Inaczej zamęczy człowieka zabawami z wędką i myszkami

Uwielbia pieszczoty, więc godzinami mógłby leżeć na kolanach i mruczeć. Baron potrafi bardzo emocjonalnie związać się z człowiekiem "zagadać i zamiałczeć opiekuna na amen" pozatym wejdzie tez na głowę o ile mu na to pozwolisz. Będzię tez ciągle cię napastował i ocierał sie o nogi póki dobrze nie poje i nie rozłoży się na Twojej kanapie czy fotelu w celu kociej drzemki. Oczywiscie Twoja kanapa czy fotel do Ciebie już nie będzie należeć:)
W stosunku do innych kotów zachowuje się jak prawdziwy obrońca gdy któremuś coś się dzieje, całkiem dobrze się z nimi dogaduje, ale hierarchia musi być zachowana z uwzględnieniem pierwszeństwa przy miskach i kanapie. Potrafi tez być zazdrosny więc jedna ręka głaska Barona a druga jego koleżankę rezydentkę zazwyczaj:)

Same superlatywy? Niekoniecznie. Baron nie nadaje się za bardzo do małych dzieci. W czasie zabawy może ugryżć lub capnąc zębami delikatnie kiedy ma już dosyć pieszczot lub coś go zdenerwuje a ze jest pokaznych rozmarów ( i ma wielkie zęby to trzeba kontrolować sytuacje. . Doskonały dla rozważnych i spokojnych osób zafascynowanych kocią nieprzewidywalną i piękna naturą. Jeśli spełniasz obwarowania dotyczące tej wyjątkowej adopcji, to zapraszamy do Barona na audiencję:)

Kontakt ws adopcji 668-002-965 Natalia

Dane technicze
Wiek: ok 3 lata
Odrobaczenie i odpchlenie: tak
Kastracja: tak
Szczepienia:tak
Testy FIV/Felv: tak ujemne
Stan zdrowia: zdrowy jak ryba
pochodzenie: porzucony przy drodze na Długołękę
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:668002965
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany