Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Lily - mała kotka spod wiaduktu

Lily - mała kotka spod wiaduktu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:29 07 2016, 21:41
data ważności:28 08 2016
zamieszczający ogłoszenie: www.kotylion.pl
Dane zwierzaka:
urodzony: 4 2016
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Lily to mała śliczna kruszynka o czarnym umaszczeniu z delikatnym przypruszeniem na brzuszku i szyi oraz brązowych oczkach. Choć strachliwa umiała zawołać o pomoc, gdy jej potrzebowała. Urodziła się pod łódzkim wiaduktem, którego strome zejście powodowało u kotuni ogromny lęk. Dzięki doświadczeniu wolontariuszy i genialnej organizacji z rusztowaniami udało się Małą sprowadzić na ziemię.
Aktualnie Lily przebywa w ciepłym domku tymczasowym i ma do zabawy rocznego kumpla Franka. Super się dogadują, razem jedzą, razem bawią i czasem razem śpią. Lily to delikatna dziewczynka, troszkę jeszcze płochliwa ale za to bardzo ciekawska, więc pewnie długo nie będzie takim "płoszkiem". Bardzo szybko się zaaklimatyzowała i przyzwyczaiła do człowieka, bo zrozumiała skąd się bierze jedzenie :-) . By sprawdzić czy u Lilci działają baterie od dieselka wystarczy pogłaskać ją po grzbiecie :-) .
Szukamy dla Lily odpowiedzialnego domku takiego na całe życie, który pokocha Ją tak szybko jak kotek Franek i dotychczasowa opiekunka Ola :-).

Lily od pierwszego dnia wiedziała jak korzystać z kuwety, nie wybrzydza też przy jedzeniu. Jest zdrowa, dwa razy odrobaczona, zaczipowana i zaraz będzie zaszczepiona. Liczy ok. 3,5 miesiąca.

Kontakt do opiekuna w sprawie adopcji: ola_rytczak@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:
mailem:ola_rytczak@wp.pl
informacje dodatkowe:
odrobaczony