Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Lusia i Antosia czyli maluch i przybrana mama wypatrują domku:)

Lusia i Antosia czyli maluch i przybrana mama wypatrują domku:)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:24 08 2016, 11:46
data ważności:23 09 2016
zamieszczający ogłoszenie: opieka nad kotami wolnożyjącymi
Dane zwierzaka:
urodzony:1 7 2016
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Mała Antosia to cudowna ok 8 tygodniowa dymna koteczka podrzucona pod sklep w jednej z podwrocławskich wsi. Jest uroczą, bystrą i radosna przylepą. Zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona. Ciekawa świata, nic się bez niej nie obędzie. Mistrzyni w spinaczce na drapaku i mały tajfun. Gdy jest głodna potrafi bardzo głośno i donośnie miałczeć a jesli sie ociagasz jeszcze sekundy to wspinać sie po nodze aby szybciej dostac się do blatu na którym przygotowujesz koci posiłek.
Lusia to przyjaciołka i towarzyszka zabaw małej Antosi. Ma ok 2-3 lat i jest kocią miniaturką, gdyby nie to ze troszkę sie jej przytylo, byłaby niewiele trochę większa od Antosi:) Lusia uwielbi maluchy, matkuje im ale także jest świetnym kompanem zabaw.
Czasami tak jest że starszy kot bardzo opiekuje sie młodszym, i choc pochodzą z róznych miejsc to ich relacja jest tak silna, jakby byli rodziną. No i takim przykladem jest własnie relacji małej Antosi z Lusią:) Obie spią ze sobą przytulone, razem wszystko robią - czujka się wspólnie pewnie i bezpiecznie.
Marzy nam sie adopcja w dwupaku ale jakby znalazł sie domek który ma już jednego samotnego kota i chciałby sie dokocić to nie będzie problemU z pojedyńczą adopcja.
Zalety kocich dwupaków !
Zaprzyjażnione koty same się sobą zajmują, nie nudzą się kiedy wychodzisz do pracy. Taką kocia miłość można obserwować godzinami. Są jak papużki nierozłączki. Nawzajem się myją, razem jedzą, bawią się i śpią. Widoki piękne. I dwa razy więcej kociej miłości.
Kontakt ws adopcji 668-002-965 Natalia
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:668002965
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony