Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Mecenas i Ricotta – dwa koty, dwie historie, teraz oba szukają nowych domów

Mecenas i Ricotta – dwa koty, dwie historie, teraz oba szukają nowych domów

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:09 01 2015, 10:49
data ważności:07 10 2015
zamieszczający ogłoszenie: dom tymczasowy
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Mecenas kiedyś był kotem wychodzącym, do nas trafił po wypadku. Obecnie jest już zdrowy, jednak możliwe, że kiedyś pojawią się powikłania pourazowe. Mecenas niestety „nie wyciągnął nauczki” – dalej bardzo chce wychodzić, drapie w okna i drzwi, kombinuje, jak się wydostać na dwór. Jednak odciągnięty głaskaniem natychmiast traci zainteresowanie oknami: on po prostu bardzo potrzebuje uwagi!
To przeuroczy, rezolutny kawaler – Mecenas kocha wszystkich i wszystko. Byłby idealnym towarzyszem dla kogoś, kto dużo czasu spędza w domu i poszukuje przemiłego pieszczocha. Mecenas lubi branie na ręce i głaskanie. Jest kocim luzakiem, bez problemu daje się wygłaskać nawet całkowicie obcym osobom w obcych miejscach. Ma naprawdę niesamowicie „proludzki” charakter - no i te jego zielone oczyska!
Jest dużym kotem, czarno-białym, na pamiątkę po wypadku został mu lekko zawadiacko skrzywiony pyszczek (nie przeszkadza mu to w niczym, jedynie wpływa na urodę). Z niektórymi kotami się lubi, z innymi zupełnie się nie dogaduje, więc najlepiej, jakby był kocim jedynakiem.
Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Szuka domu bez możliwości wychodzenia, z zabezpieczonymi oknami (jest kombinatorem, więc zabezpieczenia muszą być solidne!).

Ricotta urodziła się mniej więcej w 2009 roku, jest więc w pełni dojrzałą kocicą, przed którą jest jednak jeszcze wiele lat fantastycznego życia. Trafiła do fundacji z interwencji wraz z kilkoma innymi mocno zaniedbanymi kotami – Riki była z nich najsilniejsza i najzdrowsza.
Jest śliczną buraską w eleganckich białych skarpetkach.
Do ludzi jest absolutnie przemiła, nakolankowa i mrucząca. Żyje w stadzie innych kotów - ale ma wyraźne tendencje do dominacji, więc potencjalnie może wywoływać konflikty z innymi. Powinna więc znaleźć nowy dom jako jedynaczka - albo z którymś ze znanych sobie zwierzaków. Jest pełna gracji, uroku i energii, uwielbia zabawę w ganianego na drapaku.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, szuka domu niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami.

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 519-689-130,
e-mail: adopcje@jokot.pl

Koty są podopiecznymi Fundacji JOKOT, warunkiem adopcji jest zapewnienie kotu właściwych warunków i podpisanie umowy adopcyjnej.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:519-689-130
mailem:adopcje@jokot.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany